Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZA SVOJA DUSHA

+10
TRAJCHE
Luxor
Bosonoga
SHARENI
EVITA
IVA
defo
Hamad bim Khalifa
kiBik
osa
14 posters

Страна 11 of 19 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Нед Jул 16, 2017 9:41 pm


Даре@darkoptimum30m
Вистинската љубов започнува кога не очекуваш ништо за возврат
2RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Нед Jул 16, 2017 9:45 pm


ПлавоБел@servicecrew_21m
Кога душата плаче,
нема солзи.

Кога болката е неподнослива,
и срцето се крши,
нема ситни делчиња.

Кога крајот ќе дојде,
нема награда...!!!
1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Нед Jул 16, 2017 9:52 pm


Lady Raven@_lady_raven_33m
Песните секогаш ќе мирисаат на спомени...
1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пон Jул 17, 2017 2:15 am


Squirrel@lovelysquirrel_2h
Кога устата молчи, душата вреска.
8RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA Пон Jул 17, 2017 11:29 am

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Firesh14

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 266
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пон Jул 17, 2017 12:28 pm


Мимикрија@majaspasovska12h
Така ќе поминат деновите
Ќе се преќутиме
Ќе остареме
Кога времето ќе нацрта бори на лицето, ќе си недостигаме
Ќе не нема, а денови поминале
10RETWEETS25FAVORITES

mnogu losh tvit na ХепиАур zatoa go preskoknav ,mnogu sebichna poraka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пон Jул 17, 2017 7:24 pmtazno.....mnogu

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by EVITA Пон Jул 17, 2017 9:35 pmZA SVOJA DUSHA - Page 11 Firesh15

EVITA

Број на мислења : 266
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Bosonoga Пон Jул 17, 2017 10:11 pm

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Untitl10Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 936
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by delta Пон Jул 17, 2017 11:57 pm

so ubavo kazano/./..,/,.
delta
delta

Број на мислења : 591
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 12:12 am

Кара @mama68861h
Сите имаме некој, за кој ќе го прегазиме секое наше " никогаш".
11RETWEETS24FAVORITE

ne bash site

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 12:16 am


Реален@neutralen_52m
А па и да те сакам, те заболе цефка. Ќе си живеам.
15RETWEETS28FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 12:47 am


finata@taa_finata2h
Сѐ што реков "јас тоа никогаш" сѐ направив.
3RETWEETS11FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 12:48 am


finata@taa_finata5 Jul
Сѐ ќе поднесам, ама не ми ја вреѓај интелигенцијата со толку просто лажење.
14RETWEETS34FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 2:11 am


~Лејди♛Ди~@abelejdibe42m
На тој што му значиш ќе ти се јави барем малку колку да ти го слушне гласот.
1RETWEETS12FAVORITES

ili nema da ti se javi

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 2:14 am

Кара @mama68861h
Животот тече, а утре е нов ден, не постои болка што нема да пројде.
2RETWEETS6FAVORITES

ubav tvit za kraj na druzbata

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 11:09 amДамата со убава душа@jovanovska644m
Човек може СЕ да направи у името на љубовта, ама која пуста љубов денес лажна и превртлива.
3RETWEETS16FAVORITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 11:30 am


Твитагора@tvitagora2h
Те навредив, да. Само сакав да видам дали по само една грешка ќе си отидеш. И фала ти.
3RETWEETS13FAVORITES

edna ? ne ,poveke se !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 11:33 am


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva134m
Од толку изгубено време со погрешни, не знаеме шо да правиме со вистинските.
4RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 12:10 pm

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 DFAQb_CWsAAO-mq

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 12:11 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 12:15 pm


БониАнсиланче@otpisanaboni29m
Можеш да бидеш доволно силен многу долго време, но тогаш доаѓа точка каде наеднаш само ќе се сршиш.
3RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 12:17 pm


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva139m
Расшрафена душа.Ништо не е.Ќе ми помине.
2RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Вто Jул 18, 2017 7:39 pm


leonidspar@leonidspar156m
Љубовта ми е поважна од мојата болка. Исто и Вистината.
23RETWEETS33FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 12:21 am


4_Pilos@4_pilos1h
Жената е како кукла, можеш да си поиграш со неа и да ја фрлиш кога сакаш.
Само не заборавај.
Вистинскиот маж, никогаш не игра со кукли.
М.С
4RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 11 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 11 of 19 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот