Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZA SVOJA DUSHA

+10
TRAJCHE
Luxor
Bosonoga
SHARENI
EVITA
IVA
defo
Hamad bim Khalifa
kiBik
osa
14 posters

Страна 12 of 19 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 12:24 am


iBOY@yelrambobtwo53m
Немој толку да тагуваш, животот еден ден завршува..
7RETWEETS19FAVORITES

tochno taka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 12:26 am


Дарко Философ@dd_strange_59m
Обично си носам по 2 Дијазепама со мене за секој случај да не ја видам...
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 12:27 am


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva12h
Една жена осеќа кога е сакана а уште повеќе кога не е.
3RETWEETS24FAVORITES

taka e

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 1:01 am

#93
Бранче@branchebananche1h
Ако можеш да сакаш
Погрешна личност толку многу
Замисли само
Колку би можел да ја сакаш
Вистинската
2RETWEETS6FAVORITES

interesno ,zanisluvam....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 1:04 am


Грета@gretaodtreta20m
И љубов на далечина успева, само треба желбата да е голема...
*станувам, се симнувам по скали и одам у кујна да водам љубов со фрижидерот*
2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 9:11 pm


Мрчатор@strshlen1h
Сѐ имам, тебе те немам.
8RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 10:54 pm


Neon G Ruff@cinnamongiraffe2h
Дечки ако некогаш посакате да си го одземете животот ве молам разговарајте прво со некого. Во недостаток на посебен 'некого'- тука сум.
4RETWEETS22FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 11:02 pm

Џудит Неписмената@kroffni4ka2h
После смејте ми се кога ги пишувате депресивните твитови дека ве проверувам.
Никој не знае каква болка носиш.
3RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 11:10 pm


Даре@darkoptimum1h
Ако при секоја помисла на тебе, згаснува по една ѕвезда на небото, тогаш и месечината би знаела што е тоа осаменост.❤️
4RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 11:33 pm


Јапонка@japonceee48m
Грч ладно пиво, некаде у пичку матер со тебе е се што ми треба !
2RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 11:43 pm


~Лејди♛Ди~@abelejdibe1h
Ако му значиш ќе ти покаже.
Ако те сака ќе се потруди да ти докаже.
8RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Чет Jул 20, 2017 11:47 pm


Порпетина@macaparket2h
Страшно е што ти прави депресијата. Да се осеќаш до толку безизлезно, да мислиш дека единствено самоубиство е логично
3RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 21, 2017 10:41 am


Кукуњавска@emmyllija44m
На флерт се одговара со флерт
3RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 21, 2017 11:14 am

La Perra Fria@perra_fria1h
Да се преброиме ние на кои потребни ни се две кафиња насабајле за расонување.
1RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 21, 2017 11:15 am


ХепиАур@hepiaur2h
Оптимизам левел: "немој сречо, немој данас".
2RETWEETS11FAVORITES

i toj ,optimizmot ,me napushti

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 21, 2017 11:17 am


Кукуњавска@emmyllija1h
in the end.....
1RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 21, 2017 7:34 pm

Срамежливиот@sramezlivio2h
Дали некогаш ќе се исполни тоа шо го планиравме гушнати...
7RETWEETS10FAVORITES

mislam nikogash ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 21, 2017 7:37 pm


Пепа Јоноа@pepajonoa2h
Дојдов да ја одболувам болката, ми покажа како. Да се ослободам од бремето, го зеде врз себе. Прашав што е следно,… https://t.co/mHApRAm1Gj
9RETWEETS16FAVORITES·

mnogu taga na edno mesto ..vo edna dusha ...vo edno srce ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Пет Jул 21, 2017 7:55 pm


зен нудист@ref2h
Се плашам дека ја сакам вистината затоа што боли.
2RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Luxor Пет Jул 21, 2017 8:13 pm

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 110
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6229
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Luxor Пет Jул 21, 2017 8:13 pm

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 310
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6229
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Luxor Пет Jул 21, 2017 8:14 pm

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 210
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6229
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Саб Jул 22, 2017 12:37 am


Кара @mama68861h
Се што остана недоречено, секој збор, секоја воздишка, гори... на усни.
4RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Luxor Саб Jул 22, 2017 12:39 am

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Firesh22
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6229
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by osa Саб Jул 22, 2017 12:40 am

Man@goran_man43m
Секој има право да има погрешно мислење за тебе и што и да направиш не можеш тоа да го смениш.
3RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ZA SVOJA DUSHA - Page 12 Empty Re: ZA SVOJA DUSHA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 19 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот