Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
defo
tmoro
Simulant
reiter
Kalinda
Hamad bim Khalifa
Естир
osa
12 posters

Страна 15 of 40 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 21:58

prodolzuvame ponatamu ....momche dupla loza i salata ...edinechna de .... eve i muzika za dusa ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 22:35

neverojatno dobra pesna ...slushnete ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 22:39

gledaj sega interesna pojava ...mnogu gosti vo "zabavna melnica"  samo zirkaat ,a ne se pojavuvaat da se zabavuvame zaedno ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 22:41

sepak jas ke prodolzam ...lozova zolta ..ubava salata ...i se znae ...muzika za da se povleche ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 22:43

uf eve ja pesnichkata ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 22:48

nemoj sega nekoj da se javi i da mi kaze deka " ne razbral" ....ha ha ha ....se e jasno .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 23:04

momche donesi ushte edno bokalche so zolta i normalno golema salata ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 23:07

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Makedonska_salataВ И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Rakija

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 23:10

sekako i pesna ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 23:38

neznam zoshto samo 'gledate ' i ne se zabavuvate zaedno vo meanata ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 23:41

znam deka vi se pie ...vi se mezi ...no nikako da vlezete vo meanata ....eve i pesnichka ke postiram ..moze ke ve predizvika da vlezete i da se zabavuvame ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 23:47

ubavo e da si imash drushtvo ....se nadevam deka i komshiite ke dojdat ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 23:50

dobra e zoltava ...i patlidzanot za ova doba na godinata .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Ное 27 2015, 23:55se nadevam deka vi e prijatno vo meanata

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Саб Ное 28 2015, 12:22

osa напиша:neznam zoshto samo 'gledate ' i ne se zabavuvate zaedno vo meanata ....

овој пеачот исто личи како сашо мијалков..хахаха....изгледа од фамилијата му е.. Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Саб Ное 28 2015, 12:41

таман ќе влезам во расположение и никој нема да се дружи...ако,..јас понекогаш а можеби во последно време си љубам и сам да си седам и мезам со по некоја чашка друшка..


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo Саб Ное 28 2015, 23:11

Ај добра вечер.....малце мезе........В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Aff_braidanova

малце пијалоче за со мезето
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Wine

и песничка за добро расположение

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Саб Ное 28 2015, 23:37

reiter напиша:таман ќе влезам во расположение и никој нема да се дружи...ако,..јас понекогаш а можеби во последно време си љубам и сам да си седам и мезам со по некоја чашка друшка.


Podobar prijatel od nea nema ,ova od iskustvo ti go kazuvam ...veruvaj mi ...
Imam mal problem na mobilniot nemam moznost da gi vidam i slushnam postiranite pesni ,a kompjuterot mi e na "odmor"(potochno jas sum malku na "pauza"),no i nemozam da postiram pesnichki drushtvoto mi se luti ,a ne sum vo apartman sama ...se toa mi prechi da se raspolozam ...no ke pomine i ova

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Ное 29 2015, 09:49

Osa, mnogu zdravje od romskoto naselenie vo Bugarija:
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Ное 29 2015, 09:51

I ushte. Ovoj pat od pogolem ciganin/-ka (ne sum bash siguren):
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Ное 29 2015, 10:14

kiBik напиша:Osa, mnogu zdravje od romskoto naselenie vo Bugarija:
Fala kiBIk ,mnogu mi treba bash toa . .

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Ное 29 2015, 10:45

[quote="osa"]
kiBik напиша:
Fala kiBIk ,mnogu mi treba bash toa . .
Nema zashto! Ti samo si kazhi - jas sum nasrehsta! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Ное 29 2015, 18:01

defo напиша:Ај добра вечер.....малце мезе........В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Aff_braidanova

малце  пијалоче за со мезето
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Wine

и песничка за добро расположение


ubavo servirano defo ...shto bi rekla edna pogovorka ne mnogu ubava no vistinita :" i bolna usta da jade "

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Ное 29 2015, 18:40

momche donesi po edna loza i malku salata ...moze karfiol baren so ocet ,zejtin i magdonos .......eve i pesnichka za dobro raspolozenie ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Нед Ное 29 2015, 18:45

prodolzuvame ponatamu ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 15 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 40 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот