Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
defo
tmoro
Simulant
reiter
Kalinda
Hamad bim Khalifa
Естир
osa
12 posters

Страна 27 of 40 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Дек 18 2015, 17:54

dobro vi vecher i na vas ...pochituvani gosti vo meanata ....momche donesi po edna zolta i da nazdravime ...eve i pesnichka .......za tebe ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Дек 18 2015, 19:30

kalifu odberi pivo ili konjak ? jas plakam !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Hamad bim Khalifa Пет Дек 18 2015, 19:35

I edno i drugo....petok e nek si e.e majkata! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Дек 18 2015, 19:43

vednash nosam ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Дек 18 2015, 19:46

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 518e836_page_09_03
еве го коњакот ...дрмни еден и доага пивото ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa Пет Дек 18 2015, 19:49

еве и пиво ...В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 PIV.1184

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Дек 19 2015, 08:27

Osa, beshe na ribolov? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Дек 19 2015, 08:44

Chekaj da ve razbudam posho gledam ushte spiete.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Дек 19 2015, 08:45

Ili pa toa? Suspect
Si mislam do kaj mozhe da stigne bezumieto Galenino? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Дек 19 2015, 08:50

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Саб Дек 19 2015, 08:52

Ajde be! Koj saka kafe???
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 09:15

Aj ke ve chastam ushte edna boza:


kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Дек 20 2015, 09:31

Еј, ние сме еден час поназад од вас. Плус недела е. Што си запнал да не будиш толку рано? В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Happy-smiley21
Ама ајде, кога веќе сум буден решив да то правам друштво. Донеси едно и за мене. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 09:33

Shto? Boza so banichka??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Дек 20 2015, 09:33

Не. Кафе со коњак. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 09:35

Pa neli bilo rano kaj vas???? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Дек 20 2015, 09:38

Рано за станување. За коњак никогаш не е. Познато е дека ја подобрува циркулацијата што значи дека ќе помогне во будењето. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 09:43

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 1195633
Айде, ама пази кай ке те удри циркулацията! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 09:46

Айде, Райтер! Ти нема да србнеш едно кафенце??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Дек 20 2015, 09:46

И да удри, горе, долу, не е страшно. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 09:47

luхor напиша:И да удри, горе, долу, не е страшно. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Happy-smiley21
Бре, бре, бре! Смел човек! Юнак! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 09:47

кибик ти и видовит си станал Smile ..го пијам моментално кафето со ваша дружба на мелница

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 09:48

reiter напиша:кибик ти и видовит си станал Smile ..го пијам моментално кафето со ваша дружба на мелница
А коняче или ирландско??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 09:55

рано да не е за коњак...може малку попосле..море ај една за циркулација Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 09:58

Добро, айде едно за циркулация и едно за лечителката на циркулации:
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Monnet_cognac_coffee_3
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 27 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 27 of 40 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот