Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

+8
defo
tmoro
Simulant
reiter
Kalinda
Hamad bim Khalifa
Естир
osa
12 posters

Страна 28 of 40 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Дек 20 2015, 10:00

На здравје Реитер. Остај го овој киБикот, изгледа синоќа претерал па сега се вади со разни изговори. В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Happy-smiley21

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Depositphotos_22330341-coffee-and-brandy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 10:02

luхor напиша:... изгледа синоќа претерал па сега се вади со разни изговори. ....
М? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Дек 20 2015, 10:07

Па што не пиеш еден коњак со мене и Реитерот м? Suspect

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 10:10

Jas sum chovek principielen! Ne mozhe od sabajle!!! NO! Od druga strana dusha davam za prijatelite, ta ajde i od mene: Nazdravje! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Дек 20 2015, 10:14

Е така, да си ни жив и здрав. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 10:16

Chekaj posho cirkulacijata me udri odma!


Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 10:18

еве ние сме тројка што пијат коњак Smile ..и се сетив на оваа песна..а можеше да ставам и слика од трите мускетари Very Happy


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 10:20

мајка Русија Very Happy ...


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 10:23

Ajde, koga sme na ruska muzika:


Be vie dali go razbirate ruskiot?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 10:24

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 10:28

разбираме кибик по малку руски,нели сме од една семка Smile..само што русите не даваат во залог на србите нели?или не сум во право?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 10:32

reiter напиша:...само што русите не даваат во залог на србите нели?или не сум во право?
Toa e i mojata gledna tochka. Rusija igra/igrala na Balkanot preku Srbija otkako/koga nie ja otsvirime/-vme. Vie ste poslushkovci na Belgrad, taka shto indirektno ste zalozhnici na ruskata politika.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Дек 20 2015, 10:34

Е па што можеш кога не водат Никос Грујос и Аца Антиќ. Но, бргу ќе го смениме тоа. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 10:39

luхor напиша:Е па што можеш кога не водат Никос Грујос и Аца Антиќ. Но, бргу ќе го смениме тоа. Twisted Evil
Pa zoshto ve vodat? I kako toa si mislish ke go smenite toa? Ne si idealist, si mislam.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Дек 20 2015, 10:40

Со помош на Катица Јанева. И оние кои ја поставија за СЈО. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 10:49

Gledaj, sudejki po nashiot sistem, nema kako da smenite shto i bilo. Najmnogu eden Grujo so drug Grujo. Takov e sistemot - tie se/gi vozproizveduvaat. Sivite kardinali prosto gi menat kuklite za pred opshtestvoto. I si go dojat.Mora neshto so sistemot da se pravi.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Гостин Нед Дек 20 2015, 10:52

Па тоа и се обидуваме. иако не ни оди баш најдобро. Клучниот проблем, наречен двопартиски систем останува.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 10:54

можеби ова е решението за сите .. https://en.wikipedia.org/wiki/New_World_Order_%28conspiracy_theory%29

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 10:55

Chekaj! Go zaboravivme Reiter:


Mecni neshto, viteze! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 10:58

reiter напиша:можеби ова е решението за сите ..   https://en.wikipedia.org/wiki/New_World_Order_%28conspiracy_theory%29
Ti mozhebi se sheguvash, no kaj nas masonite se na sekoe nivo na drzhavata. Pri toa jas ne sum konspirator. Prosto imam info.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by reiter Нед Дек 20 2015, 11:08

надвор е сонце и одам на прошетка..еве за кибик и луксор од мене коњак и една девојка да ве служи и дава инспирација Smile..
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Napoleon

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Images?q=tbn:ANd9GcSUA1mm6UnLwE3j0C-gz69mL4m3ES6A5q4C_bqJnGCHwHwlo453Lw

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 11:12

reiter напиша:надвор е сонце и одам на прошетка..еве за кибик и луксор од мене коњак и една девојка да ве служи и дава инспирација Smile..
В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Napoleon

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Images?q=tbn:ANd9GcSUA1mm6UnLwE3j0C-gz69mL4m3ES6A5q4C_bqJnGCHwHwlo453Lw
E vaka te pushtam na proshetka! Inaku ke te zasipev so zmii i gushteri! Prijatno! Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:22

Rakija so turshija, molam!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:23

A da, i eden chaj za Kalifo!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik Нед Дек 20 2015, 17:30

Eh, maamustara! Pak nema koj da ti donese eden prost pijalok! Ke begam vo Happy togash!
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2537
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А'' - Page 28 Empty Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 28 of 40 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот