Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НАЈНОВИ ВЕСТИ

+23
Flora
misterija
Albatros
Nebula
Bosonoga
EVITA
nino
Dino
PRVOBOREC
трендафил
SHARENI
Teo
OPOZICIONER
TRAJCHE
Delta
Luxor
Kalinda
reiter
Hamad bim Khalifa
IVA
хан Ацо
defo
osa
27 posters

Страна 3 of 29 Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next

Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by IVA Нед Фед 07 2016, 23:32

a sto da mi kazes deka ovoj ne cini ,i koj cini toj sto mi ja sotre cela familija ,gi ostai bez rabota .tie bile dobri ? aj ne tresi gluposti !
IVA
IVA

Број на мислења : 366
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Нед Фед 07 2016, 23:33

Ех со гости како тебе ви отиде меаната у стечај. Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by osa Нед Фед 07 2016, 23:34

se nekoj da ti plati ,a ti koga ke brknesh u pantaloni ...mislam vo dzebot na pantalonite ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Нед Фед 07 2016, 23:35

IVA напиша:a sto da mi kazes deka ovoj ne cini ,i koj cini toj sto mi ja sotre cela familija ,gi ostai bez rabota .tie bile dobri ? aj ne tresi gluposti !

Остај политика, ќе те упатам во некои поинтертесни работи. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Нед Фед 07 2016, 23:37

osa напиша:se nekoj da ti plati ,a ti koga ke brknesh u pantaloni ...mislam vo dzebot na pantalonite ?

Шворц сум откако Грујокио го потпиша ФЕСАЛ 2 аранжманот и остави 200 К луѓе на улица па мора да се гребам. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by IVA Нед Фед 07 2016, 23:38

luxor напиша:
IVA напиша:a sto da mi kazes deka ovoj ne cini ,i koj cini toj sto mi ja sotre cela familija ,gi ostai bez rabota .tie bile dobri ? aj ne tresi gluposti !

Остај политика, ќе те упатам во некои поинтертесни работи. Twisted Evil

he sega ti ke mi spinues posto nemoes da go branis ovoj aboliciraniov ?
IVA
IVA

Број на мислења : 366
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Нед Фед 07 2016, 23:40

Какви бе спинови јас сум подобар од Тео во секс едукација. Бргу ќе научиш дека Грујо ве дупи вас дпмне-овците во мозок. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by IVA Нед Фед 07 2016, 23:42

sto potpisal ? fesal 2 ? i sto e problemot sea ?pa ako trebalo da potpise sto sega ?ama i kolku vraboti da poglednes ,ne kolku moralo da dadat otkaz
IVA
IVA

Број на мислења : 366
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Нед Фед 07 2016, 23:43

luxor напиша:
osa напиша:se nekoj da ti plati ,a ti koga ke brknesh u pantaloni ...mislam vo dzebot na pantalonite ?

Шворц сум откако Грујокио го потпиша ФЕСАЛ 2 аранжманот и остави 200 К луѓе на улица па мора да се гребам. Twisted Evil Twisted Evil

За жалење си. Razz

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by IVA Нед Фед 07 2016, 23:44

luxor напиша:Какви бе спинови јас сум подобар од Тео во секс едукација. Бргу ќе научиш дека Грујо ве дупи вас дпмне-овците во мозок. Twisted Evil

imas ti kogo da ucis u seks ? glej gi tie okolu crpnatiov po sto godini uste aber od zenenje nemaat !
IVA
IVA

Број на мислења : 366
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Нед Фед 07 2016, 23:44

Сум бе. А оваа небањата сигурно е од оние плкетолепачи на Грујокио што седат дома и земаат плата. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Нед Фед 07 2016, 23:46

IVA напиша:
luxor напиша:Какви бе спинови јас сум подобар од Тео во секс едукација. Бргу ќе научиш дека Грујо ве дупи вас дпмне-овците во мозок. Twisted Evil

imas ti kogo da ucis u seks ? glej gi tie okolu crpnatiov po sto godini uste aber od zenenje nemaat !

Кој спомна секс девојче. Ти мора да си загорена па умот само на тоа ти оди. Јас мислев да те научам да се избањаш. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Нед Фед 07 2016, 23:47

Во када или под туш? Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Нед Фед 07 2016, 23:49

Мозокот да си го испере од шителско-курирските сра*а. Па да почне да мисли со своја глава. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Нед Фед 07 2016, 23:51

Nejze ochigledno umot i e vo glava, no ne vo taa na koja ti mislish... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by IVA Нед Фед 07 2016, 23:55

luxor напиша:Мозокот да си го испере од шителско-курирските сра*а. Па да почне да мисли со своја глава. Twisted Evil

tebe ic da ne te boli .ti zemi i izbanaj si go do ovde ti smrdi !mislam na mozokot so koj go podrzues sdsm
IVA
IVA

Број на мислења : 366
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Нед Фед 07 2016, 23:58

Ne go boli...Samo se obiduva da te odzombira...A nema da te boli ni tebe ako mu go dozvolish toa zadovolstvo... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Пон Фед 08 2016, 11:21

bravo be kmunjari. Taka li ke vladeete. Sreka sto nikogas nema da se vratite na vlast.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Пон Фед 08 2016, 12:14

Germanski "Di velt" : korupcija i mafija vladeat vo Makedonija...

Владата во Скопје има поинакви грижи од тоа да ја спасува Европа од бегалците

Сѐ повеќе земји на ЕУ посакуваат Македонија да стане тврдина против бегалците, но балканската држава и самата се бори со огромни проблеми - корупција и мафија владеат со земјата, оценува весникот „Ди велт“.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Пон Фед 08 2016, 18:02

СДСМ: На Тодоров и Груевски во бурекџилница ли им текна новиот данок за маснотии?!

За Никола Тодоров не се тема за дебата причините поради коишто во Македонија умираат три пати повеќе новороденчиња од просекот на земјите од Балканот и ЕУ.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 12696117_10208500995991373_1675200979_n

Не беа тема за дебата пропустите во здравствениот систем поради кои почина малата Тамара.

За Тодоров не е тема тоа што пациенти кои крварат мораат сами да си купат завој, тоа што пациентите на Кардиологија за холтер мораат сами си купат батериии, тоа што на дијабетичарите им даваат стари генерации на инсулин и полуисправни апарати што можат да ги однесат во смрт, тоа што болниците се руина, а здравствениот систем срушен.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 12714489_10208500995951372_200722509_n

Но за Тодоров тема за дебата бил данокот за маснотии што власта на ВМРО-ДПМНЕ сакала да им го воведе на граѓаните.

На Тодоров и Груевски во бурекџилниците по кои се сликаа ли им дојде идејата да ги даночат граѓаните за маснотии?!

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 12695773_10208500996271380_1014478961_n

И тоа додека над 180.000 граѓани преживуваат со по 40 денари на ден и над 500.000 граѓани живеат на раб на сиромаштија.

На овие луѓе ли Никола Тодоров ќе им става данок за масна храна?!

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 12421465_10208500996351382_1444053812_n

Тодоров, Груевски и нивните соработници ги интересираат само даноци, тендери и казни со коишто ги соголија граѓаните.

На криминално-корупциската власт и ставаме крај.

Никола Тодоров и власта на Груевски можат да дебатираат само за нивното заминување“, стои во соопштението на СДСМ.

http://www.libertas.mk/%D1%81%D0%B4%D1%81%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%B8-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%BE-%D0%B1%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%9F%D0%B8%D0%BB/

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Пон Фед 08 2016, 18:21

Koga narodot pase treva vodacite ke lapaat mrsno. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Пон Фед 08 2016, 23:19

Super efikasnost na policijata pod vodstvo na SDSM...

ВООРУЖЕН ГРАБЕЖ НА ВОЗИЛО ПОЛНО СО ПАРИ ВО ВЕЛЕС

Двајцата осомничени за денешното разбојништво во Велес се пронајдени и уапсени

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Пон Фед 08 2016, 23:25


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Вто Фед 09 2016, 10:34

Samo pomirisavte vlast i veke se zakanuvate na urednicki na televizii. Sto ke pravite ako slucajno pobedite ke otvorite goli otok za novinari vo Makedonija? Narodot go gleda ova i zatoa ke ve3 kazni koga i da se izbotrite.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Гостин Вто Фед 09 2016, 11:46

Toa shto Spasovski ja zboruvashe vistinata za tebe e zakana??? Pa, vo pravo si, za kriminalci i lazhgovci vistinata e opasna rabota...No shto e tuka e...Kje mora da se pomirite so zborovite na svojot pastir koj prorochki najavi "vistinata e kako shilo, v`ti, v`ti i kje izleze na videlina"... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 3 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 29 Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот