Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НАЈНОВИ ВЕСТИ

Страна 27 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Zhane on Пет Фед 28, 2020 12:15 pm

Zosto da ostane nesto nezagadeno.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2026

Zhane

Број на мислења : 128
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by OPOZICIONER on Пет Фед 28, 2020 2:13 pm

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by TRAJCHE on Пон Мар 02, 2020 10:55 am

E neli be zemjodelstvoto na kolena bese. Bese ama u vase vreme, vladata na SDSM i premierot Zaev go krenaa na noze.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2087
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 567
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by SHARENI on Пон Мар 02, 2020 11:27 am

Pokraj parite za zemjodelcite ima pari i za poddrska na biznisot.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2106
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 707
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by TRAJCHE on Вто Мар 03, 2020 12:50 pm

Se poizvesno e dobivanjeto datum se nadevam pred izborite.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2088

https://www.slobodnaevropa.mk/a/30466277.html
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 567
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by SHARENI on Сре Мар 04, 2020 12:59 pm

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2107НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2108
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 707
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by PRVOBOREC on Сре Мар 04, 2020 4:54 pm

Хахахахааааааа.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2270

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1289
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Zhane on Сре Мар 04, 2020 5:02 pm

Ama, ama, vmranata vika ne bilo taka.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2028

Zhane

Број на мислења : 128
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by osa on Сре Мар 04, 2020 5:28 pm

Bravo Shilegov....taka treba ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by SHARENI on Сре Мар 04, 2020 8:55 pm

SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 707
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by OPOZICIONER on Чет Мар 05, 2020 12:50 pm

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by TRAJCHE on Вто Мар 10, 2020 10:57 am

Kolegite od vrhoven mu ja zapecatija karierata na Jovo prevara.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2094
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 567
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Dino on Сре Мар 11, 2020 8:29 am

Aj pa moze ustavnite sudii ke soberat hrabrost da ni gi trgnat od grb tie lezilebovci. Samo kaj nas dozivotno se debelat na naroden grb.НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2026

https://a1on.mk/macedonia/pretsedatelskite-privilegii-na-ivanov-i-crvenkovski-deneska-pred-ustavniot-sud/

Dino

Број на мислења : 547
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Albatros on Вто Мар 31, 2020 10:21 pm

Vnimavajte sto kupuvate. Ovde inspekcija, kazni, zatvaranje i krivicna.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2039

Albatros

Број на мислења : 553
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by SHARENI on Сре Апр 01, 2020 6:37 pm

Budalava se poistovetuva so gradot. Stara taktika da go sokries kriminalot zad grupa, institucija i slicno. Sam si pravel kriminal sam ke odgovaras, Bitola nema vrska so toa osven sto ti i ortakot tvoj Taleski ste sram za gradot.
НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2158НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2159
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 707
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Nebula on Чет Апр 02, 2020 12:09 pm

Gnasata kojznae kolku zarazil posle Filipce e kriv. Za vakvi vednas pritvor i izolacija vo samica vo Sutka.
НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2048

Nebula

Број на мислења : 633
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by zozoti on Чет Апр 02, 2020 1:14 pm

Humana inicijativa, poddrzuvam, ama me interesira koj ke donira za najzagrizenite makedonski semejstva. I kako se razlikuva etnicki koj e pozagrozen koga site imaat ist pristap do mehanizmite na socijalna zastita.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2026

zozoti

Број на мислења : 150
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Flora on Чет Апр 02, 2020 1:46 pm

Opsirna tema, romite otsekogas bile ostaveni na marginite na opstestvoto i zloupotrebuvani posebno od nezavisnosta do denes. Sepak najgolema vina snosat nivnite pretsravnici vo politickiot sistem kako Amdi koi namesto da im pomognat na svoite im pomagaa na partiite na vlast da prodolzat so represijata i zloupotrebata.

Flora

Број на мислења : 372
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by PRVOBOREC on Чет Апр 02, 2020 1:55 pm

Добар ден небањати, со задоволство ви го расипувам ионака бедното расположение.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2370

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1289
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by luxor on Чет Апр 02, 2020 7:58 pm

Холандија донира лабораторија, добивме скоро 70 милиони евра. ЕУ изгледа се созеде од шокот, гледам се извинуваат на Италија, се договараат за заеднички набавки на материјал и опрема па дури и за зедничко позајмување пари за покривање на штетите од короната. Добро е што и Македонија е вклучена во дел од тие мерки.

luxor
luxor

Број на мислења : 5582
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by zozoti on Нед Апр 05, 2020 5:00 pm

Почина мајката на сопругата на претседателот Пендаровски, тестот ќе покаже дали била заразена од корона вирус

Мајката на сопругата на претседателот на државата, Стево Пендаровски, денеска била донесена на клиниката за пулмологија, каде што и починала. Таа претходно една година била во тешка здравствена состојба

“Посмртно е земен брис за корона вирус и за резултатите дополнително ќе биде информирана јавноста, најверојатно во текот на утрешниот ден. Генерално, досега немала симптоми на Ковид-19” – соопшти кабинетот на претседателот на државата.

Претседателот Стево Пендаровски и неговата сопруга Елизабета Ѓоргиевска не се тестирани за новиот корона вирус а дали ќе бидат тестирани зависи од резултатот на тестот на починатата жена.

https://telma.com.mk/pochina-majkata-na-soprugata-na-pretsedatelot-pendarovski-testot-ke-pokazhe-dali-bila-zarazena-od-korona-virus/

zozoti

Број на мислења : 150
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by SHARENI on Сре Мај 06, 2020 12:22 pm

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2194
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 707
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by OPOZICIONER on Сре Мај 06, 2020 5:14 pm

Ne mu odi na Nake.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2159
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 813
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Nebula on Саб Мај 09, 2020 6:34 pm

Taka izleguva koga odis po ramkoven.
НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2075НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2076

Nebula

Број на мислења : 633
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Albatros on Саб Мај 09, 2020 6:59 pm

Kolku e ova tocno.

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Img_2062

Albatros

Број на мислења : 553
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

НАЈНОВИ ВЕСТИ - Page 27 Empty Re: НАЈНОВИ ВЕСТИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 27 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот