Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

+11
корисТник
Kalinda
tmoro
Естир
haskov
Боко
Фири
osa
Г-ѓа Министерка
reiter
Hamad bim Khalifa
15 posters

Страна 22 of 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Саб Мај 16, 2015 11:40 am

So pivo i jagneshko ili so rusokosi??? ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Саб Мај 16, 2015 11:46 am

Eeeeh de da beshe taka... kje pisuvav denonokjno na forumov.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Саб Мај 16, 2015 11:49 am

Ajde mozhebi narednata nedela kje ti bide poubava... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by kiBik Саб Мај 16, 2015 12:02 pm

Dano! Se nadevam i kaj vas slednata nedela da e eden nov svetol pochetok.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Саб Мај 16, 2015 12:07 pm

Od tvoja usta vo bozhji ushi kiBik... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Саб Мај 16, 2015 2:08 pm

kiBik напиша:Dano! Se nadevam i kaj vas slednata nedela da e eden nov svetol pochetok.

ah ,za ova ke dojdesh na chastenje ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Естир Саб Мај 16, 2015 2:13 pm

kiBik напиша:Dano! Se nadevam i kaj vas slednata nedela da e eden nov svetol pochetok.

+1 (т.е. +2 Very Happy ).
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Саб Мај 16, 2015 2:20 pm

Естир напиша:
kiBik напиша:Dano! Se nadevam i kaj vas slednata nedela da e eden nov svetol pochetok.

+1 (т.е. +2 Very Happy ).

dobre dojde na forumot Estir ....odamna ne sme si razmenile nekoj post ...se nadevam se e vo red kaj tebe ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Естир Саб Мај 16, 2015 5:13 pm

Добре заварила, Оса. Very Happy

Да, нормално е всичко покрай мен. Very Happy
Естир
Естир

Број на мислења : 846
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Пат Саб Мај 16, 2015 5:17 pm

Доб'рр диииииин комуњариии Very Happy
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Пат Саб Мај 16, 2015 5:23 pm

Јас велам добар ден, а комуњари ни за лек Evil or Very Mad
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Саб Мај 16, 2015 6:20 pm

Тоа затоа што сите се кај вас во дпмне. Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Пат Саб Мај 16, 2015 6:23 pm

Па кај си бе титово пионерче, се приврзав за тебе Very Happy
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Саб Мај 16, 2015 6:30 pm

Од стара комуњара ко тебе, дпмне-овца не бидува а? Laughing

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Пат Саб Мај 16, 2015 6:35 pm

Абе, на некој начин си симпатјага, както казват братјата б'лгари, обачееее, не знаеш многу да си играш, се вртиш во круг како расипана плоча, тики оооп, ќе те фатам како кришум ќе пролееш солза по маршалот. Сигурно таму и излегуваш нели? Кај Маршалот, мислам Very Happy
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Гостин Саб Мај 16, 2015 6:38 pm

А застоа јас не можам да те сретнам. Оти излегуваш Кај Маршалот. Сега ми е јасно. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Пат Саб Мај 16, 2015 6:40 pm

Сум бил еднаш, два пати. Ок е на некој начин, го има и Че Гевара. Кафана како до автобуската во Белград, ништо посебно.
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Нед Мај 17, 2015 12:54 am

leka nok pochituvani melnichari ...imajte ubavi snishta ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Нед Мај 17, 2015 4:30 pm

dobar den pochituvani melnichari ,denes e 17 maj 2015 g den nedela ,vremeto e sonchevo i toplo .....posakuvam da imate ubav den ispolnet so ljubov i sreka ....denot da vi bide uspeshen, a vie so pozitivna energija ....eve i pesnichka za pochetok na druzbata ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Пат Нед Мај 17, 2015 8:55 pm

Добровечер, драги комуњари. Да ве поздравам и пофалам затоа што денес бевте мирни и утре да не се рчкате Wink
Пат
Пат

Број на мислења : 252
Join date : 2015-04-04

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Пон Мај 18, 2015 1:41 am

leka nok pochituvani melnichari ...imajte ubavi snishta ...eve i pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Пон Мај 18, 2015 10:54 pm

dobro vecher pochituvani melnichari ,denes e 18 maj 2015 g den ponedelnik ...vremeto e toplo ....imajte ubava vecher ....pesnichka za ovoj del od vecherta ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by defo Пон Мај 18, 2015 11:12 pmДобра ноќ, Македонијо каде и да си.........

defo

Број на мислења : 2848
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Вто Мај 19, 2015 1:39 am

leka nok pochituvani melnichari imajte ubavi snishta ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa Сре Мај 20, 2015 12:54 am

заврши денот 19 мај 2015 г ....јас од многу обврски  не успеав да ви посакам добар ден ,но еве ви посакувам лека нок ...спијте и сонувајте убави сништа ...
еве песничка за добра нок

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 22 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 22 of 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот