Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Постои ли Андреj како човек?

3 posters

Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Постои ли Андреj како човек?

Пишување by Фири Саб Јан 24 2015, 16:52

Мислим да не тоj е един jугоносталгичарски бот Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by Андреј Саб Јан 24 2015, 16:57

Фири напиша:Мислим да не тоj е един jугоносталгичарски бот Smile

Ебач на бугари по форуми .....
Андреј
Андреј

Број на мислења : 182
Join date : 2015-01-22

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by Фири Саб Јан 24 2015, 16:59

Србомански сисач и ништо повеке. Можеби татко ти вака се издигнал се зна дека коj повеке се декларирал како бугаромразец иаку инаку глуп ко даска градел кариераSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by Андреј Саб Јан 24 2015, 17:04

Фири напиша:Србомански сисач и ништо повеке. Можеби татко ти вака се издигнал се зна дека коj повеке се декларирал како бугаромразец  иаку инаку глуп ко даска градел кариераSmile

На Биљан на Воденица во дискусијата со мене му се ширеше шупакот.... Тебе како ти е ....???
Андреј
Андреј

Број на мислења : 182
Join date : 2015-01-22

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by osa Саб Јан 24 2015, 17:11

мислам дека дискусиите може да се водат и без вулгарности ,се надевам дека ке продолжите да дискутирате без навреди ,и нема да го злоупотребите нашето добредојде .

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by Фири Саб Јан 24 2015, 17:13

Со тебе нема дискусиjа , како може да се дискутира со бот? Единствено ми беше интересно како мислеше на поранешна jугославиja, еве ставил сум те во потписSmileКолко до ебенjето ако и таму си ваков бот сигурен сум дека користиш левата ракаSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by Фири Саб Јан 24 2015, 17:14

osa напиша:мислам дека дискусиите може да се водат и без вулгарности ,се надевам дека ке продолжите да дискутирате без навреди ,и нема да го злоупотребите нашето добредојде .
Jaс го оставувам, не ми е интересен повеке повторува исти работи како ботSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by Андреј Саб Јан 24 2015, 17:15

osa напиша:мислам дека дискусиите може да се водат и без вулгарности ,се надевам дека ке продолжите да дискутирате без навреди ,и нема да го злоупотребите нашето добредојде .

Оса, како модератор, не би требало вакви теми да оставаш на форумот .... ЈАС НЕ СУМ историска личност па за мене да се отвара тема .....

Очигледно е дека немате искуство во модерирање а тоа неминовно ке доведе до навреди и препукувања ....
Не е прв пат на форумите бугари кога ке се соочат со вистината да спамираат и да тресат работи кои воопшто не се по темата....
Но затоа и се делат модератори на добри и полоши ....
Андреј
Андреј

Број на мислења : 182
Join date : 2015-01-22

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by osa Саб Јан 24 2015, 17:18

Андреј напиша:
osa напиша:мислам дека дискусиите може да се водат и без вулгарности ,се надевам дека ке продолжите да дискутирате без навреди ,и нема да го злоупотребите нашето добредојде .

Оса, како модератор, не би требало вакви теми да оставаш на форумот .... ЈАС НЕ СУМ историска личност па за мене да се отвара тема .....

Очигледно е дека немате искуство во модерирање а тоа неминовно ке доведе до навреди и препукувања ....
Не е прв пат на форумите бугари кога ке се соочат со вистината да спамираат и да тресат работи кои воопшто не се по темата....
Но затоа и се делат модератори на добри и полоши ....


повели дискутирај по темите на форумот .
јас неможе да ти бидам тема .благодарам

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by Фири Саб Јан 24 2015, 17:18

Аjде сега модераторите биле лоши, ти не си личност ти си ботSmile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by Андреј Саб Јан 24 2015, 17:19

osa напиша:
Андреј напиша:
osa напиша:мислам дека дискусиите може да се водат и без вулгарности ,се надевам дека ке продолжите да дискутирате без навреди ,и нема да го злоупотребите нашето добредојде .

Оса, како модератор, не би требало вакви теми да оставаш на форумот .... ЈАС НЕ СУМ историска личност па за мене да се отвара тема .....

Очигледно е дека немате искуство во модерирање а тоа неминовно ке доведе до навреди и препукувања ....
Не е прв пат на форумите бугари кога ке се соочат со вистината да спамираат и да тресат работи кои воопшто не се по темата....
Но затоа и се делат модератори на добри и полоши ....


повели дискутирај по темите на форумот .
јас неможе да ти бидам тема .благодарам

А како дозволувате ЈАС ДА БИДАМ ТЕМА ....???
Андреј
Андреј

Број на мислења : 182
Join date : 2015-01-22

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by osa Саб Јан 24 2015, 17:20

Фири напиша:
osa напиша:мислам дека дискусиите може да се водат и без вулгарности ,се надевам дека ке продолжите да дискутирате без навреди ,и нема да го злоупотребите нашето добредојде .
Jaс го оставувам, не ми е интересен повеке повторува исти работи како ботSmile

благодарам Фири на разбирањето !
во тој случај ке ја затворам оваа тема ,и се разбира ке ја избришам .
ви благодарам

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Постои ли Андреj како човек? Empty Re: Постои ли Андреj како човек?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот