OD TVITER

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Јун 08, 2016 7:42 pm

Malenko Aleksandar @malenkoa
Според режим и"експерти"Ние сме лидери во регионот за Спорт и Млади,а тоа што Србија е петта светска спортска велесила веќе 4год,не се есапи
12:29 PM - 8 Jun 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Јун 08, 2016 7:43 pm

Andreja Stojkovski @andrejas_mkd
Ако #режим|от не #блокира веќе 10 години, зошто граѓаните да не го блокираат режимот на крстосници? #протестирам денес во 12.00!
10:27 AM - 8 Jun 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Сре Јун 08, 2016 7:44 pm

Оној со брадата @legovski
Ако прашаш просечен ВМРОвец ке ти каже дека Грујо еднаш има дадено тројка од триумфална порта до Јане Сандански салата.
9:47 AM - 8 Jun 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пет Јун 10, 2016 8:39 pm

OD TVITER - Page 40 Ckk-AnIWkAA3d3p
Црта Стевац, за Фокус.

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Саб Јун 11, 2016 9:41 pm

OD TVITER - Page 40 CksFcA9WgAABT0d

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Јун 12, 2016 1:56 am

ubaini defo ...sekoja chest kako samo gi naogash ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Јун 16, 2016 8:35 pm

OD TVITER - Page 40 ClEV6XyUgAAM1tV


И го поздравиле #Ж, навивачите вчера...
OD TVITER - Page 40 ClBASW7WQAAQSt4

За што #ДПМНЕ ги користи амбулантните возила

OD TVITER - Page 40 ClFgsByXIAAssmf

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Нед Јун 19, 2016 11:30 am

OD TVITER - Page 40 ClQOGaYVAAA521L

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Нед Јун 19, 2016 6:07 pm

OD TVITER - Page 40 Oifapx

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Јун 20, 2016 11:42 pm

OD TVITER - Page 40 ClVyC2iWIAADnO5


OD TVITER - Page 40 ClYyTEYXIAApzfq


OD TVITER - Page 40 ClYw6UJUkAAIaAU

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Јун 20, 2016 11:45 pm

Еден сендвич имаме,
со пршут и саламче го правиме,
за него живот даваме,
ооооо Македонијо

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Јун 20, 2016 11:45 pm

OD TVITER - Page 40 ClUVV5UWMAA07rq

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Јун 29, 2016 8:13 pm

OD TVITER - Page 40 CmIBiLBWgAAxMRf

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Јун 29, 2016 8:14 pm

OD TVITER - Page 40 CmG5W1aWIAA33uQ


OD TVITER - Page 40 R9029e

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Јун 30, 2016 12:52 am

OD TVITER - Page 40 2952v7d

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Јун 30, 2016 12:52 am


defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 40 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот