OD TVITER

Страна 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Сре Jул 05, 2017 1:15 am

Муарко @Muarko
плот твист: груевски е заштитен сведок
11:42 PM - 4 Jul 2017
4 4 Retweets 25 25 likes
Teo
Teo

Број на мислења : 4283
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Сре Jул 05, 2017 1:15 am

Алчинов @DAlcinov
Колку се трудат #ЖМРО да им успее некоја саркастична критика за новата влада. Не знаат дека за сарказам треба и интелигенција.

Тажно.
10:47 PM - 4 Jul 2017
Teo
Teo

Број на мислења : 4283
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Сре Jул 05, 2017 1:16 am

Dimko @ddimkooooo
8 луѓе од опкружувањена на #Ж
заштитени сведоци на СЈО
Петар Богоевски топ тема
7:43 PM - 4 Jul 2017
Teo
Teo

Број на мислења : 4283
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Сре Jул 05, 2017 1:18 am

Стар Лик Со Нов Трип‏ @penzionerishte 2h2 hours ago
More
Replying to @DecimalFawn4210
Бар си знаеш колку, некои живеат во илузија. Еве #ж на пример, види како пропадна кога виде дека народот не го сака толку многу
Teo
Teo

Број на мислења : 4283
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Сре Jул 05, 2017 1:19 am

Дарко #наТочак‏ @modered5 3h3 hours ago
More
Replying to @borisofskopje
И Милошевиќ така изјавуваше дека не го признава судот во Хаг. Со #Ж го имитираа Титовото „јас го признавам само судот на мојата партија“.
Teo
Teo

Број на мислења : 4283
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Сре Jул 05, 2017 1:19 am

Нандо‏ @NiceAsshole1 7h7 hours ago
More
Ако место #Ж и Боркица беа Јохан и Соња, на Соња ќе и паднеше пасошот од тераса
Teo
Teo

Број на мислења : 4283
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Сре Jул 05, 2017 1:30 am

OD TVITER - Page 39 Firesh12
Teo
Teo

Број на мислења : 4283
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Jул 05, 2017 9:20 pm


Gandalf the Red@_redgandalf_48m

Затвараат народна кујна во Велес, купуваат глисер во Охрид

МПЦ до гроп
luxor
luxor

Број на мислења : 4401
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Jул 09, 2017 12:49 am


Darko Kezhman@kezhmanprvi2h
-маса во кафана за сабота?
- жал ми е, мора 3 недели порано да се резервира..па пичка ли ви материна кафана ли е тоа или магнетна резонанса?
1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Jул 09, 2017 12:55 am

Бате Џим Морисон@srce_swatko32m
Па ја мислам подобро е на Боки да му се даде деца да посвои отколку тој самиот да се размножи
1RETWEETS5FAVORITES

apsolutno tochno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Jул 11, 2017 1:32 am


Еск0бар@eskobar_od_sk2h
Мислам дека сум последна генерација од времето кога можеше да купиш пола леб од продавница...
1RETWEETS11FAVORITES

moeshe i chetvrtinka da kupish ,pa salama seckana i na lice mesto sendvich go praish

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14374
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Пет Jул 14, 2017 11:42 pm


Ljubiša@sulimanovic43m
Аман бе доста со тоа бизон па бизон. Ми ги подувте јајцава!

*подуени јајца од твитерџија.....3400 ден. (10 ком) 34000 ден
4RETWEETS26FAVORITES
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 276
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Пет Jул 14, 2017 11:46 pm

Реализиран ракун ‏ @strezovski 57m57 minutes ago
More
и верувам дека е точно од збор до збор. И дека ќе легне на земја и ќе го голтне клучот и ќе плаче
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 276
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Пет Jул 14, 2017 11:48 pm

Реализиран ракун @strezovski 58m58 minutes ago
More
Replying to @strezovski
„ај не биди Жугич“ > „ај не драматизирај“
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 276
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by delta on Саб Jул 15, 2017 9:16 pm

so e ovoj lov na jeleni,././?
delta
delta

Број на мислења : 509
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Jул 21, 2017 8:14 pm

OD TVITER - Page 39 Firesh11
luxor
luxor

Број на мислења : 4401
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Jул 21, 2017 8:15 pm

OD TVITER - Page 39 Firesh12
luxor
luxor

Број на мислења : 4401
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Jул 21, 2017 8:15 pm

OD TVITER - Page 39 Firesh13
luxor
luxor

Број на мислења : 4401
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Jул 21, 2017 8:15 pm

OD TVITER - Page 39 Firesh14
luxor
luxor

Број на мислења : 4401
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Jул 21, 2017 8:16 pm

OD TVITER - Page 39 Firesh15
luxor
luxor

Број на мислења : 4401
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Jул 21, 2017 8:16 pm

OD TVITER - Page 39 Firesh16
luxor
luxor

Број на мислења : 4401
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Jул 21, 2017 8:17 pm

OD TVITER - Page 39 Firesh17
luxor
luxor

Број на мислења : 4401
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Jул 21, 2017 8:17 pm

OD TVITER - Page 39 Firesh18
luxor
luxor

Број на мислења : 4401
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Jул 21, 2017 8:18 pm

OD TVITER - Page 39 Firesh19
luxor
luxor

Број на мислења : 4401
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Jул 21, 2017 8:18 pm

OD TVITER - Page 39 Firesh20
luxor
luxor

Број на мислења : 4401
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 39 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот