OD TVITER

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

OD TVITER Empty OD TVITER

Пишување by osa on Чет Јун 30, 2016 6:38 pm

defo напиша:OD TVITER CmIBiLBWgAAxMRf

jako defo nema shto ..ona ENDEK e mnogu jako ,ama koj go razbira ..ovie CREPOVITE ne mi se veruva deka razbiraat shto e endek i kolku e ova ODVRATNO ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14817
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Jул 04, 2016 8:59 pm

OD TVITER CmhW8aXXYAAc7Ko

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Jул 04, 2016 9:00 pm

Јапонија мало островче, ништо поголемо од Македонија, после оваа глупост се посигурен сум во потребата од екстерно за наставниците.

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Jул 04, 2016 9:01 pm

OD TVITER CmhSfpwW8AA0N1q

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Jул 04, 2016 9:02 pm

OD TVITER CmdFsKcW8AAAgga
Миленковата листа

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Jул 04, 2016 9:03 pm

OD TVITER 24443s3

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Jул 13, 2016 10:02 pm

OD TVITER CnJqumvWIAAEsQE

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Вто Jул 19, 2016 9:02 pm

OD TVITER 13754666_1150083111711362_3304265169644726734_n

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Jул 25, 2016 1:22 am

OD TVITER CoJeMzkXYAA997M

Му еба мајка на авионот....го слета в пољана......

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Саб Jул 30, 2016 12:18 am

OD TVITER 10wtvdw

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Саб Jул 30, 2016 12:20 am

OD TVITER CogTD23UIAA4YdJ

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Саб Jул 30, 2016 12:20 am

OD TVITER CocwgirWEAAbeTN

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Aвг 01, 2016 7:25 pm

OD TVITER CoyFeEjWgAA-NwZ

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пет Aвг 05, 2016 8:55 pm

OD TVITER CpGBQUMWgAE_02T

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пет Aвг 05, 2016 8:57 pm

OD TVITER Jt6xde

defo

Број на мислења : 2138
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by IVA on Пет Aвг 05, 2016 10:10 pm

a zoshto da ne se oblakame taka kako shto treba
IVA
IVA

Број на мислења : 358
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by IVA on Саб Aвг 06, 2016 11:27 pm

ej ova dozdov mame eba na se sto se izgradi hi hi hi da ne znae nekoj dali vo noviot teatar ima voda do kolena ?mozda toni sanac znae pa ke ni kaze
IVA
IVA

Број на мислења : 358
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Aвг 07, 2016 10:52 am

Idi Amin Dada @Shushmula
Браво политичари, само вие градете цркви и џамии и крстови, таман да се помолиме за загинатите, све да ви ебам.
9:57 AM - 7 Aug 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Aвг 07, 2016 10:53 am

Ljubiša @Sulimanovic
Ајде усрани пацови! Не барајте одговорност од институциите за да не ве обојат партиски. Гинете за нивниот имиџ и кариери. Малце ви е.
10:17 AM - 7 Aug 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Aвг 07, 2016 10:53 am

Твитагора @Tvitagora
На МТВ нема никакво известување за поплавите. Од мвр потврдуваат дека има 15 жртви. Жално Sad #Поплава
9:44 AM - 7 Aug 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Aвг 07, 2016 10:54 am

Noli @SinolickaT
Вмро е помоќно од сите невремиња и жртви. Вмро ќе направи соопштенија за режимските медиуми. Они ќе решат дали имало или не жртви. Говна.
9:27 AM - 7 Aug 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Aвг 09, 2016 10:05 pm

Твитагора
‏@Tvitagora
Маќедонија вечна!

OD TVITER CpbpdoRWEAEgsA1

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Aвг 09, 2016 10:06 pm

Тегет Чорапа
‏@teget_chorapa
Читам по социјалните мрежи, донации добивале само партиски членови на ВМРО, останатите се снаоѓале сами. Зарем толку сме бедни!?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Aвг 09, 2016 10:07 pm

Ѓаволот @Gjavolot
Неофицијално штабови на ВМРО се полнат со храна/вода од ЦК и после се дели преку активисти и се нагласува дека е од нив.
6:49 PM - 9 Aug 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Aвг 09, 2016 10:07 pm

Д Зоро @The__Zorro
Луѓе на Грујо му се нафрлија да го тепаат човекот што пред камери кажа дека се оставени сами на себе да се снаоѓаат. Не е режим уживајте
5:46 PM - 9 Aug 2016

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот