OD TVITER

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Aвг 16, 2016 5:20 pm

Ljubiša ‏@Sulimanovic 24 Jun 2013
Оноа коа си пишуете у ДМ 4 месеци и на крај ти признава дека е Михајло Маневски ама те моли да не се љутиш.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Aвг 16, 2016 5:20 pm

милито ‏@EmilitoAtanez 8h8 hours ago
Го гледам реалново ТВ шоу на Никола, Коце и Тодоров во Сингелиќ и си викам овие тројца да се на Велики Брат од прв ден ќе се смуваат.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Aвг 16, 2016 5:21 pm

Емилито ‏@EmilitoAtanez 1d1 day ago
Нормално дека сакаат да мислите дека не постојат chemtrails.Среќа ги имаме Миленко и Мирка да ни ја откријат и оваа завера на Ротшилд&Сорос

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Aвг 16, 2016 5:23 pm

Katerina Naumoska ‏@bebishte 26 Oct 2015
Еден од гадните елементи на пропагандата на ДПМНЕ во текот на кризава е изедначувањето на #Ж со РМ: не е нападнато владеењето на #Ж, туку РМ

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Aвг 16, 2016 5:25 pm

Katerina Naumoska ‏@bebishte 26 Oct 2015
Но, само во таква, извитоперена дефиниција на реалноста може #Ж да биде невин патриот, опозицијата да се спореди со терористичка група, а...
1 retweet 3 likes
Reply Retweet 1
Like 3
More

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Aвг 16, 2016 5:27 pm

70-80% од ВМРО раководството не би можело да извади лекарско уверение дека се деловно способни. Секој ден сме сведоци на нивното лудило.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Вто Aвг 16, 2016 5:29 pm

Емилито ‏@EmilitoAtanez  Aug 13
#ж што не знаеше колку жители има во поплавените подрачја но некако лесно се расфрла со проценти за волонтери од ВМРО 70-80%. Болен човек!Емилито ‏@EmilitoAtanez  Aug 13
70-80% што волонтираат и помагаат во поплавените подрачја се ВМРО. Ќе беа и 100% ама ниту еден од ГДОМ не се појави дури ни на камера.Емилито ‏@EmilitoAtanez  Aug 13
70-80% од обвинетите од СЈО за тешки криминални дела не се од ВМРО. 100% се!Емилито ‏@EmilitoAtanez  Aug 13
70-80% од парите што се крадат од буџетот ги краде ВМРО. Конечно да се сложам со #ж за нешто посебно ова со 70-80%

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пет Aвг 19, 2016 9:38 am

ova ne se propushta mora da se vidi i ovekovechi ....


Тито бил на отварање на ГТЦ, Ж сака да го затвори, со барок:

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пет Aвг 19, 2016 9:40 am

kojznae od kaj ke najdeme tolku narod koga Ж ke go otvora GTC vo barok ....site se isselia od drzavata

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Вто Aвг 23, 2016 7:04 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Aвг 25, 2016 8:29 pm


defo

Број на мислења : 2072
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пет Aвг 26, 2016 8:54 pm

Вчера #Коце малку претера со лажењето колкаво било илјадагодишното невреме од 6-ти август во Скопје. Еве визуелно:

defo

Број на мислења : 2072
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пет Aвг 26, 2016 9:40 pm

defo напиша:Вчера #Коце малку претера со лажењето колкаво било илјадагодишното невреме од 6-ти август во Скопје. Еве визуелно:

tie shto gi glasaat ovie ,nemaat kapacitet da razberat shto pishuvaat twiterdziite ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Aвг 29, 2016 9:52 pm


defo

Број на мислења : 2072
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Aвг 29, 2016 9:53 pm

Димитар Прокопенко. Директор на Центарот за социјални работи во Пробиштип. Директор.

defo

Број на мислења : 2072
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Aвг 29, 2016 9:54 pm


Бети накај СЈО..Добро рипче е ова Бети...

defo

Број на мислења : 2072
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Aвг 29, 2016 10:00 pm

ma kakvo ripche ....girica moze ..malecka e mnogu ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Aвг 29, 2016 10:05 pm

abe defo ima li moznost da stavish na forum koi se bivsho vraboteni vo "eksiko "...jas znam goca ,betka ,mile ...pa mi dojde onaka simptomatichno ovaa garnitura po doaganje na vlast e tokmu taa lopovskata garnitura ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пон Aвг 29, 2016 10:21 pm

osa напиша:abe defo ima li moznost da stavish na forum koi se bivsho vraboteni vo "eksiko "...jas znam goca ,betka ,mile ...pa mi dojde onaka simptomatichno ovaa garnitura po doaganje na vlast e tokmu taa lopovskata garnitura ....
Ќе се подрудам да најдам линк, слика...и ќе ставам...

defo

Број на мислења : 2072
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Aвг 29, 2016 10:23 pm

a me razbra shto baram ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Aвг 29, 2016 10:25 pm

me interesira dali TOA E GOLEMOTO DRUSHTVO koga ne bea na vlast i rabotea vo ovaa "firma ",a otkoga dojdoa na vlast prodolzija so BLISKATA SORABOTKA megusebe ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пон Aвг 29, 2016 10:35 pm

Stojanche Angelov
‏@StojanceAngelov
Лажна тревога. Не биле пирани. Каракамишева била на викенд во Дојран.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Aвг 31, 2016 8:14 pm


defo

Број на мислења : 2072
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Сре Aвг 31, 2016 8:16 pm

uf vistinito defo ...ama mnogu grozno ... odvratrna vistina ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13913
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by defo on Чет Сеп 01, 2016 8:00 pm


defo

Број на мислења : 2072
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот