OD TVITER

Страна 40 of 44 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Next

Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Jул 21, 2017 8:18 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Jул 24, 2017 12:41 am


Mimi@imimnone2h
Го знаете оној што во автобус вика:"Мајсторе исклучи климата, ќе се укочам.Затвори прозор ме уби промаја."
Е со него се возам во колава.
1RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Jул 24, 2017 5:21 am

Анѓеле Бе@angelebe2h
Им завидувам на тие што спијат сеа ...
0RETWEETS2FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Jул 29, 2017 10:15 am


Дамата од Париз@mzdravkova12h
Оти станав рано?!
0RETWEETS4FAVORITES

e oti de ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Jул 29, 2017 10:16 am


Мандала@nadiamali05111h
Како се вика другарката со која што не сакаш, ама мораш да се дружиш по цел ден?
-Колешка.
7RETWEETS23FAVORITES

ha ha ha tochno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Jул 29, 2017 4:46 pm


Trash Panda @strezovski19m
Четка за лакирање е 50 денари, разредувач за да си ја спасиш четката е 100 денари.
Сакам да кажам, живеј го секој ден ко да ти е последен.
3RETWEETS7FAVORITES

ah da me poslushashe ,kolku ubavo ke ni beshe !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Jул 29, 2017 5:01 pm


Џимислав@ximislav2h
Ќе пијам вечер, не зимам кола.

*после пет ракии https://t.co/UirgTra8Iq
5RETWEETS8FAVORITES

moj choek ...isto ko ja

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Jул 30, 2017 10:40 pm


Анѓеле Бе@angelebe2h
Гaсете интернет сечете кaбелoт... https://t.co/Fa5bPMDsPT
2RETWEETS7FAVORITESza ova komentar nema ...umrev od smeenje

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Jул 30, 2017 10:48 pm


suprema @independent_2342h
Професија: боем
Можност за напредок во кариерата: боемчина.
1RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Jул 30, 2017 10:51 pm

suprema @independent_2342h
Професија: боем
Можност за напредок во кариерата: боемчина.
1RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Нед Jул 30, 2017 10:51 pm


Чедиак Хигаши@guacha66moxxa36m
Кој нема во љубовта ќе проба во картите https://t.co/1DgsYeWWfN
0RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 12:10 am

Ибе Паликуќа @Ibe_Palikukja
Семејно наслиство е и кога ќе ти го испие последното пиво, ќе ти го изеде последното колаче и ќе ти ја потроши топлата вода.
6:23 PM - Jul 30, 2017
Replies 2 2 Retweets

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 10:22 am

Дарла @mitevskad
Најдосадна поза у секс е кд си одоздола а одозгора нема никој
11:27 AM - Jul 18, 2017
15 15 Replies 320 320 Retweets

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 10:24 am

Тркаљофка @trkaljofka
3000 евра ноќевање за супер куп, још толко ќе додаде и ќе си купи куќу у Македонски Брод
4:54 PM - Jul 17, 2017
3 3 Replies 128 128 Retweets

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 10:50 am

Дамата со убава душа@jovanovska62h
Слободен понеделник,а ја ко вампир разбудена и сеа ќе се вртам низ кревет

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 8:07 pm

Анѓеле Бе‏
@angelebe
Follow
More
Она кога ќе ги порачаш Чак Норис и Брус Ли од Алиекспрес...


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Aвг 28, 2017 3:32 pm

Руби@prkosot1h
Драга Владо...
Џабе серете дек ЖМРО плаќало људи што не са се појавиле на работа...ак на тиј исти оште им стига плата секој месец...
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пон Aвг 28, 2017 3:34 pm


Batakoja@batakoja47m
Социјалдемократите нек намалат со фанатизам во изјавите ми се слоши: "Македонија ни е сè што имаме, а нашата црква е нашиот покровител."
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Aвг 29, 2017 6:31 pm

Dimko @ddimkooooo
Петар Аневски поднел оставка од фамилијарни причини.
Значи човеков сам си признава дека фамилијата му наредила!

2:00 PM - Aug 29, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Вто Aвг 29, 2017 6:32 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 5:06 pm

GK@kg_ohrit2h
Да се разбереме, живот ќе почне да доаѓа кога ќе видиме наслов: "уапсен е Никола Груевски"
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 5:09 pm

avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 10:46 pm

В!Дана @VidanaDeSign
Вмрото на твитер е симнато во подрум. Сечат, лепат, монтираат накратко ШТАНЦААТ твитови. За ваше добро блокирајте. Секако не се докажувајте.
4:32 PM - Aug 30, 2017

4 4 Replies 12 12 Retweets 44 44 likes
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 10:48 pm

Виктор Стевич @ViktorStevich
Зборете што сакате ама обвинител како Зврлевски ни ќе се роди во било која држава,ни некогаш ќе има.
Е затоа треба да лежи само 32 години.

1:55 PM - Aug 30, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Aвг 30, 2017 10:49 pm

Домаќин чоек @WedFcv100
Народ кој има вакви старци, заслужува да си ги гледа внуците само на Скајп и Вајбер.
- Стара македонска

1:20 PM - Aug 30, 2017
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 44 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот