OD TVITER

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јун 21, 2017 11:23 pm

OD TVITER - Page 38 Firesh42
luxor
luxor

Број на мислења : 4396
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Сре Јун 21, 2017 11:42 pm

OD TVITER - Page 38 Firesh43
luxor
luxor

Број на мислења : 4396
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Чет Јун 22, 2017 7:09 pm

НиколаСтрез@nikolastrez1h
вмро со лажниве паники што ги создава од платформа, федерализација, продавање на државата, промена на име итн, ќе ја направи "волк, волк"
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 275
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Чет Јун 22, 2017 7:11 pm

Teodos@zicerinho2h
Само што видов на ТВ24 како Стефан Влахов Мицов ја штите Македонија од Бугарија

Што е следно? Латас да ја штите Македонија од Србија
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 275
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Чет Јун 22, 2017 8:34 pm

OD TVITER - Page 38 Firesh12
Teo
Teo

Број на мислења : 4279
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Чет Јун 22, 2017 8:34 pm

OD TVITER - Page 38 Firesh13
Teo
Teo

Број на мислења : 4279
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Јун 24, 2017 2:58 pm


Dimano@dimanovski46m
и официјално може да ја отвориме сезоната на:
„Иванчо, излавај од водта!!
Е зашо, ладно ли ме е!?
Не, глад'н си!!"
0RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14365
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Нед Јун 25, 2017 11:37 am

OD TVITER - Page 38 Firesh10
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 275
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by TRAJCHE on Нед Јун 25, 2017 11:38 am

OD TVITER - Page 38 Firesh11
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 275
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Јун 28, 2017 8:54 pm

OD TVITER - Page 38 19554013_1945216099058312_4719891384541244634_n

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Сре Јун 28, 2017 8:55 pm

Денес агенцијата за вработување се збогати за еден член.
OD TVITER - Page 38 DDa7i_pXoAAsXdr

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Чет Јун 29, 2017 10:08 pm

#2
Реален@neutralen_48m
Одамна не ми дале мастика како кусур во продавница.
#Исповед
14RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14365
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Чет Јун 29, 2017 10:25 pm


Nikoloski@karsijak2h
Ние дебелите потајно се надеваме дека од топлово ќе се стопи и салото.
4RETWEETS17FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14365
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by defo on Пет Јун 30, 2017 8:11 am

Статуси на просечен вмровец 2017 година:
јануари - Ние правиме влада, цркнете комуњари
февруари - Никој ништо не ти може Николааа, Николааа
март - Сунет, двојазичност, федерализација, уаааа
април - Ќе издржиме, нема предавање, со Никола напред
мај - Кои се новите начини за одгледување печурки?
јуни - Да и дадеме 100 дена на новата влада
јули - Еј, па не било толку страшно
август - Нека се реформира ВМРО, не чини вака
септември - Каде се вадат членските на СДСМ?
октомври - Напред СДСМ, цело Драчево е со тебе
ноември - Зоран Заев, гордост македонска
декември - Среќна Нова Година

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Пет Јун 30, 2017 8:21 am

me bendisuva defo epten po moj terk

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14365
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by luxor on Пет Јун 30, 2017 4:36 pm

OD TVITER - Page 38 Firesh15
luxor
luxor

Број на мислења : 4396
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by delta on Саб Jул 01, 2017 11:48 am

ej ne sum bas na cela straana igarjte fer/.,/.
delta
delta

Број на мислења : 509
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by osa on Саб Jул 01, 2017 8:04 pm


Mrchatina@mrchatina2h
Александар Михајлоски, за колку лири се продаде за да сведочиш за Талир? Реформатор - #Деформатор #Кодош https://t.co/fLREEdHheW
5RETWEETS15FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14365
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by SHARENI on Нед Jул 02, 2017 1:56 am


Филип Петровски@filippetrovski1h
Го обра бостанот... https://t.co/9qm236JnuP
5RETWEETS6FAVORITES

namesto da se sokriesh ,ti tresesh gluposti
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 332
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Нед Jул 02, 2017 11:34 pm

OD TVITER - Page 38 DDwFidTXYAErpFp
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 492
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Нед Jул 02, 2017 11:36 pm

AAndrej @andrej081
Ексклузивно: Детали од разговорот меѓу Зоран Заев и Бојко Борисов

Борисов: Силването как да го фанам ...
Заев: Стави патарина ...
7:04 PM - 2 Jul 2017
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 492
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Пон Jул 03, 2017 1:13 pm

АлександраМаЌедонска @izrokokiranija
Коа ќе почне да се распаѓа Водно, Ск2014, музеи и тркала и да паѓаат по глава на граѓани, наместо ауч ве молам да викате „битно се гради"
11:36 PM - 2 Jul 2017
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 492
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by OPOZICIONER on Пон Jул 03, 2017 1:14 pm

Револуционерка @jungle_dancer
Си замислувам како за 50 години од сега најголема навреда ќе биде „ружна си ко Скопје 2014“ или „издржлив си ко скопскиот барок“.
12:09 AM - 3 Jul 2017
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 492
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Пон Jул 03, 2017 8:47 pm

OD TVITER - Page 38 DDwFidTXYAErpFp
Teo
Teo

Број на мислења : 4279
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Teo on Пон Jул 03, 2017 9:28 pm

OD TVITER - Page 38 Firesh18
Teo
Teo

Број на мислења : 4279
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 38 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот