Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто ми го избришавте потписот?

2 posters

Go down

Зошто ми го избришавте потписот? Empty Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Гостин Вто Фед 21 2017, 23:07

Знам дека сте поголеми србомани од црногорците ама ова го е кажал нивниот аналог на баба Ванга Митар?
Доћи ће дан када ће Срба остати толико, колико да се скупе под једну шљиву.
ако не верувате побараjте со гугл.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто ми го избришавте потписот? Empty Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Teo Сре Фед 22 2017, 12:50

E pa otvori si tema za srpskite proroci i prorocici...Vo Opshti muabeti se razbira...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Зошто ми го избришавте потписот? Empty Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Luxor Сре Фед 22 2017, 12:57

Бе тој Митар пијан бил веројатно па затоа. Во 21 век е невозможно исчезнување на една нација.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Зошто ми го избришавте потписот? Empty Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Гостин Сре Фед 22 2017, 12:58

Напишано е од србин ставам го за потпис вие го бришете.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто ми го избришавте потписот? Empty Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Teo Сре Фед 22 2017, 13:01

Morame...Koga srbin go kazhuva nikoj ne se buni...Ama koga nekoj drug go pravi toa ne obvinuvaat za nacionalna omraza i netrpelivost...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Зошто ми го избришавте потписот? Empty Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Гостин Сре Фед 22 2017, 13:06

Еоа србин го кажува и Jа го ставам за потпис. ако треба ке добавим-кажано од пророк Митар.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто ми го избришавте потписот? Empty Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Teo Сре Фед 22 2017, 13:09

E pa stavi i link vo potpisot...
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Зошто ми го избришавте потписот? Empty Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Гостин Сре Фед 22 2017, 13:10

Добро

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто ми го избришавте потписот? Empty Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот