Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто нема луге?

+2
Luxor
Teo
6 posters

Go down

Зошто нема луге? Empty Зошто нема луге?

Пишување by Гостин Нед Фед 12 2017, 12:35

Пишувам си само ja.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин Пон Фед 13 2017, 02:50

Изгледува дека сум го окупирал форумот но тоа не е така. Не сака никоj да пишува. За тоа малце ке ме нема докле се наполни со други ставови.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Teo Пон Фед 13 2017, 11:37

Rabotat lugjeto...Rabotat...Treba da pechalat za da prezhiveat...
Teo
Teo

Број на мислења : 5077
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин Пон Фед 13 2017, 11:54

добро ако е така. а jа седим и пишем а сум напуштил работа во среде зима. Треба да се грижим да си наjдам работа или да емигрирам, така?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Luxor Пон Фед 13 2017, 12:15

И што јадеш сега кога си без работа?
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6564
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин Пон Фед 13 2017, 12:22

Па од денеска сум невработен официално.  Ке земам уште 9 месеци 60% од платата шо ja земав. сопругата работи. Од глад нема да умрем но не е тоа проблемот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by OPOZICIONER Пон Фед 13 2017, 13:00

koga ke napustis kaj vas davaat 60% od platata uste devet meseci?
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 953
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин Пон Фед 13 2017, 18:56

Зависи како напуштиш.може и поеке од 9 месеци 12 месеци може.Па нели мора да живееш од нешпто докле бараш нова работа оти каj вас како е?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин Вто Фед 14 2017, 16:56

Се осекjавам многу добро. Никогаш не сум имал проблеми сам со себе. никогаш не сум барал други луге. Ретко се поумни ,а да зборим со глупаци ме нервира и ми е досадно.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by OPOZICIONER Вто Фед 14 2017, 20:31

uf zdravko ,ti slobodno pisuvaj ,ke dojdat drugi luge ne se trevozi
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 953
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Delta Чет Фед 16 2017, 10:04

e nema.,.eden ne e covek da casti..;
Delta
Delta

Број на мислења : 597
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин Нед Фед 19 2017, 15:09

Забележувам една типично бугарска црта каj античките. Не пишуват ама намират мана кога некоj пишува и се труди!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин Нед Фед 19 2017, 15:19

"Здравко во сите теми пишуваш", "Здравко ко црвен пипер си во сека манджа". Па пишуваjте и ви е бе! Молчите како пи@ки, само оса ,трендафил напише нешто.. другите молчат ама еве здравко пишува1 Па шо друго да праи Здравко во форум? Да плете чорапи?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Teo Нед Фед 19 2017, 18:47

Koj bre ti rekol da ne pishuvash???
Teo
Teo

Број на мислења : 5077
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by misterija Нед Фед 19 2017, 23:32

Nema luge zatoa sto koga ke dojde nekoj nov, odma se somnevaat vo nego, go navreduvaat I ne mu posakuvaat iskreno dobredojde..ete zatoa Twisted Evil

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Luxor Пон Фед 20 2017, 01:51

Што е сега? Не си задоволна од добредојдето? А Реитер и сликичка ти стави од радост.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6564
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by osa Пон Фед 20 2017, 02:10

misterija напиша:Nema luge zatoa sto koga ke dojde nekoj nov, odma se somnevaat vo nego, go navreduvaat I ne mu posakuvaat iskreno dobredojde..ete zatoa Twisted Evil
па ти зашто пишуеш глупости ...форумот е за да се пишува за другите ,но не за членовите на форумот да се тресат зелен;
да се навредуваат членовите и слично

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16360
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by misterija Пон Фед 20 2017, 09:13

luxor напиша:Што е сега? Не си задоволна од добредојдето? А Реитер и сликичка ти стави од радост.


Даааааааааааааа, каде е сликичката, не сум ја видела Very Happy
Ајде, во ред е ако настапот и влезот во овој форум ми беше погрешен..имајте убав ден Very Happy
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Delta Пон Фед 20 2017, 12:20

ako ne gledas ubavo lekot e oftalmolog?>/.,
Delta
Delta

Број на мислења : 597
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by misterija Пон Фед 20 2017, 13:01

delta напиша:ako ne gledas ubavo lekot e oftalmolog?>/.,
Абе аман, се неверни Тома овде..каде е сликата, навистина незнам..се уште не го познавам овој форум убаво.
А за на очно не му се секирај, работам во здравство, лесно ке биде за мене..хаххахахха.
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин Пон Фед 20 2017, 14:38

Шо работиш сестра? Кога бев последно каj  доктор единственото убаво нешто беа 2 сестри и една лекарка. си представував като сите заедно сме во кревет па така изтрпев инаку адските околности докле чекав 3 саата!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by misterija Пон Фед 20 2017, 18:11

Haha...e sega nema da ti kazam za da ne pocnes pak da fantaziras...me iznasmea

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by misterija Пон Фед 20 2017, 22:48

Машала, машала, да не урочам..ама вечерва гледам дека бројката на луѓе пораснала Very Happy

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

Зошто нема луге? Empty Re: Зошто нема луге?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот