Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ништо не е променето и нема и да се промени

3 posters

Go down

Ништо не е променето и нема и да се промени Empty Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Гостин Чет Фед 23 2017, 12:55

Ми ги местат коментарите на АКТУЕЛНИ речиси од денеска колумни во весници во Историjа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ништо не е променето и нема и да се промени Empty Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Гостин Чет Фед 23 2017, 13:02

Ова ми покажува дека со србоманско античката простотиjа во РМ ке се приклучи по груб начин.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ништо не е променето и нема и да се промени Empty Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Гостин Чет Фед 23 2017, 13:09

Ало "добронамерните" фашисти од СДСМ зошто ми ги местите коментарите? Се види дека само Бугарска етничка партиjа на бугарите во РМ може да ми осигури слободна можност да си ги покажувам ставовите.Што "историско" има во моите коментари по актуелните теми? Па пишал за идентитет му одговарам за идентитет имам си став и тоJ став нема како поеке да биде бришен како во 50 години комунизам и 25 години  сърбомански антиквизам!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ништо не е променето и нема и да се промени Empty Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Гостин Чет Фед 23 2017, 13:25

На србите ке лижат мадинJа на албанците ке им излижат и газот а кон Бугарите ке се држат како евреи. Разбирам оти ви е страв пошо и двете главни пратии се на србомански позиции едната на по хард другата на пософт ама нашата позициja e позициJата на вистината. Како не сте оградени со дзид и не сте Северна кореja ке морате со аргументи да одговарате а не да бришете како до сега. Како немаш аргументи па молчи колку шо сакаш.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ништо не е променето и нема и да се промени Empty Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Гостин Чет Фед 23 2017, 14:08

СекоJ трети новинар во "промакедонските" србомански медиуми е србин, пишува си сосема слободно шо сака а на бугарин дури тука му ги местат коментарите на истите тие српски колумнисти во историjа пошо таму никоj не чита.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Ништо не е променето и нема и да се промени Empty Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Luxor Чет Фед 23 2017, 16:29

Коментари на модерирањето нема да толерирам. Темата оди ви Канта.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Ништо не е променето и нема и да се промени Empty Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by osa Чет Фед 23 2017, 18:28

mislish nema da se popravi ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Ништо не е променето и нема и да се промени Empty Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Teo Нед Фед 26 2017, 09:19

Kako shto gledash nema...
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ништо не е променето и нема и да се промени Empty Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот