Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

2 posters

Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 20:55

МИСЛИТЕ ДЕКА Е ГРЕШКА НАСЛОВОТ НА ТЕМАТА ? НЕ ,НАСЛОВОТ Е ТОЧЕН .НАМЕСТО ЧОМОВСКИ ДА ПРАШУВА ,ОВДЕ НА ТЕЛМА Е ОБРАТНО ,ГРУЕВСКИ ГО ПРАШУВА А ОВОЈ ОДГОВАРА БРАВО ТЕЛМА ,ЕПТЕН НЕЗАВИСЕН НОВИНАР СТЕ ВРАБОТИЛЕ

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 21:01

lele ke si puknam od maka ...i ovoj li go kupi bre gujo .....sramota bre CHomovski star i iskusen novinar da sedish ko ucheniche i te prashuva : aj kazete koga ....ajde da ve prasham ....i ovoj Chomovski da e do tolku glup i mu odgovara ...sramota TV telma ,sramota.....lele eve sega pochna i da go navreduva ....bravo bre telma ,se zakopavte sami poradi eden novinar ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 21:18

ete taka sega so k.rot u usta ke si molchish chomovski ,a ovoj ke si se fali i ke si raskazuva za svojata programa kolku mnogu srabotale ....ajde bre chom prashaj go i TI neshto ne samo on da te prashuva

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 21:19

uporno grujo si vodi kampanja za sledni izbori ....e telma, telma i ti vo skut ...ili samo CHom ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 21:27

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
ЧОМ еј, отупе. Му дава да си ги раскаже приказнит, пропагандата, како да знае што зборува. Се плаши да го прекине. Ту бе!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 21:29

Демијан @Gjavolot
Чом полека, но сигурно дава да биде груевски херој. Прекини го лаже цело време!
8:48 PM - 28 Apr 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 21:30

Jasna Koteska @JasnaKoteska
#Ж: - Народот не може да го натерам со сила.
*го тера со сила*
8:59 PM - 28 Apr 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 21:31

Mindplumber @mindplumber
После интервјуто со Гру, ќе морам со хигиенски марамчиња да го избришам екранот на телевизорот, во гумени ракавици...
8:47 PM - 28 Apr 2017

ISTO I JAS

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 21:32

Slobodan Jakoski @FlavrSavr
Утре одвоени интервјуа на Телма - Шеќеринска и дедото што ја влечеше за коса. Професионални стандарди се тоа. Да се чујат двете страни.
8:56 PM - 28 Apr 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 21:33

Бапчо @TheFitzzz
Драган Павлович - Чом
8:50 PM - 28 Apr 2017

taka e bravo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 21:37

Д Зоро @The__Zorro
После Заев следи и Грујо на интервју во Телма. Зошто нејќеш заедно бе. До кога ќе бегаш од дуел ко педерче
8:26 PM - 28 Apr 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 23:05


Mindplumber@mindplumber2h
Да не ме обвините за пристрасност, ама требаше да го викнат Сашо Орданоски да го интервјуира Гру!
Имаше ментално да го дооштети
44RETWEETS116FAVORITES

tochno ....se soglasuvam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 23:08


Д Зоро@the__zorro2h
Ако сакаа ќе извадеа пиштол и ќе го убиеа, у превод ако им кажев ќе го убиеа
15RETWEETS33FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 23:11


Никсон@rnixn2h
А во кое својство ти си му се јавил баш на Чавков?
Шо па тој ти дигнал?
10RETWEETS28FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by osa Пет Апр 28 2017, 23:27

LOVEnoWAR@oltovski2h
Чомовски, или прашувај го ако не па залапај го.
8RETWEETS31FAVORITES

mislev deka jas sum samo so takvi razmisluvanja deka Chom go potplatile


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16275
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by трендафил Нед Апр 30 2017, 21:44

Колку што ми е познато најголеми потплатувачи на новинари во Македонија се Џорџ Сорос и амбасадите на некои земји од меѓународната банда што самата се нарекува меѓународна заедница.
Најголем преседан во нередите беше тоа што Зоран Заев му наредил на „полицаецот Аце“ да пука при што е повреден еден од протестантите. Прво тој полицаец не е дел од собраниското обезбедување и не смеел да носи оружје, а второ Заев не е дел од командата на полицијата.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 10635
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ Empty Re: ЧОМОВСКИ НА ИНТЕРВЈУ КАЈ ГРУЕВСКИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот