Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

2 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пет Jул 07 2017, 19:35


~Лејди♛Ди~@abelejdibe40m
Зашо љубовта на мојот живот ја нема и остали мистерии?!
8RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пет Jул 07 2017, 20:07


Mаринче11@marincencence2h
Ај да си играме ти ме молиш јас се правам важна
3RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Саб Jул 22 2017, 16:09


Neon G Ruff@cinnamongiraffe1h
сите сакаат курва во кревет ама мора да е девица и од добра фамилија, татко и да има фирма и да не им покажуе дека ужива у секс пошо е курва
5RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Саб Jул 22 2017, 16:14


ХепиАур@hepiaur13m
Не глумете невини. Бидете свои. Ништо посекси од жена што знае што сака.
4RETWEETS8FAVORITES·Details

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Саб Jул 22 2017, 16:15


Пепа Јоноа@pepajonoa47m
Ништо не ми треба сем себе. Доволно за нов почеток. Сосем нов, мој. Таму нема прашалници, луѓе од минатото Ќе биде… https://t.co/vd07oQ76QZ
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Саб Jул 22 2017, 23:21


Ани@ani_srcka2h
Кога ќе сфатиш ама вистински сфатиш дека никој со сила не може да те сака и почитува тогаш си зрел и соочен со реалност.
1RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Саб Jул 22 2017, 23:44

Mаринче11 @marincencence
Најголемата вистина ти ја кажав со тишина
8:19 PM - 22 Jul 2017
14 14 Retweets 37 37 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Саб Jул 22 2017, 23:48

Блек

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Саб Jул 22 2017, 23:50

Блек Флеш‏ @izvrsitelot 4h4 hours ago
More
Сами избираме дали на нашето небо ќе има сонце или облаци..
0 replies 8 retweets 13 likes
Reply Retweet 8 Like 13

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 23 2017, 00:47

Блек Флеш‏ @izvrsitelot 4h4 hours ago
More
Сами избираме дали на нашето небо ќе има сонце или облаци..
0 replies 8 retweets 13 likes
Reply Retweet 8 Like 13

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 23 2017, 00:54

iBOY @YelraMboBTwo
Луѓето нема да сфатат се што за нив правиме, се додека не престанеш да правиш..
5:57 PM - 22 Jul 2017

za zal nekoi nikogash nema da svatat ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 23 2017, 00:57

Чедиак Хигаши @guacha66moxxa
Да знам дека некој ја чека мојата порака, десет ќе му пратам.
5:36 PM - 22 Jul 2017
22 22 Retweets 61 61 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 23 2017, 00:59

~ЛејдиДи~ @abeLejdibe
Некогаш болката што ја чувствуваме ни времето не ја брише.
5:18 PM - 22 Jul 2017
22 22 Retweets 48 48 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 23 2017, 01:41


Vvvila@omnivila48m
Според мене крајот на љубовта е кога си осамен со некого.
Покрај тебе е, а како да нема никој таму во моментот.
6RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 23 2017, 23:42


Хартиган@mad_hartigan28m
Научи како да живееш со себе и ќе знаеш како да живееш со другите.
1RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 24 2017, 00:46


КисиФејс❇@kissyface78943m
А кога еднаш ќе се скрши довербата, никогаш нема да може да се залепи.
2RETWEETS5FAVORITES

vistina

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 24 2017, 00:54


Squirrel@lovelysquirrel_42m
Твојот глас најубаво ме успива.
1RETWEETS6FAVORITES

i jas vaka priznavav ,no nema poveke ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 24 2017, 11:49

Мимикрија@majaspasovska131m
За бегање е лесно.
Дојди...
Соочи се со сите предизвици, бори се, љуби..
И на крај разликувај се од сите...остани.
3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 24 2017, 11:54


Подлизурка@podlizurka35m
Молчењето не секогаш е знак за согласување. Понекогаш е знак дека не ти се збори со идиоти!
7RETWEETS15FAVORITES

mozebi zatoa molchi ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 24 2017, 12:01


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva124m
Или сме љубов или не сме.Трето нема.
4RETWEETS8FAVORITES

"prijateli" kako treto ne postoi nikade

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 24 2017, 12:15


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva152m
Имаш сѐ а премалку е.Без некој.
1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 24 2017, 12:21Ѕ&S@snowgirly21h
Луѓето не секогаш се менуваат. Понекогаш само им паѓаат маските.
4RETWEETS6FAVORITE

tochno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 24 2017, 20:26

Fake Taxi @zmejodrom2h
Сакам да најдам права љубов и само на неа да и се посветам
3RETWEETS7FAVORITE

jas mislev deka ja najdov i samo na nea i se posvetiv ,no sum zgreshila

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 24 2017, 20:31

Кумашин@crnkoto1h
Боли тоа што не си приоритет на некој кој тебе ти е приоритет.
5RETWEETS11FAVORITES

i toa mnogu  .... ushte pa koga ke kaze mrtov laden :celoto slobodno vreme da ti go posvetam ,nema shansa ! tolku sum  bila prioritet  za nego ! ni slobodnoto vreme ne mi go davashe bez da mi kaze kolku" mnogu se potroshil",skapo mnogu vremeto negovo ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 24 2017, 21:46

Насмеана@nasmeana2h
Повторувај си дека ме мразиш.
2RETWEETS9FAVORITES

znam deka mozesh

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот