Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

2 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 15:22


Angélique™@ladamedumonde1h
Смали ги очекувањата за да не патиш.Па ај, ако не да немам ич очекувања?!
7RETWEETS15FAVORITES

Можеби подобро

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 15:28


iBOY@yelrambobtwo31m
Доста тагуваш за минатото, и сегашноста ќе стане минато..
3RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 15:30


Плувиофил@blood666dragon2h
Ниедни пари неможат да го платат мирот на срцето и совеста на душата - Стариот Мудрец
3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 15:33НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva12h
Некои толку многу го планираат животот шо не им останува време за живеење.
1RETWEETS14FAVORITES

kolku pati samo ti kazav ne planiraj ...gleash sum imala pravo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 20:53


Mаринче11@marincencence2h
Се изгубив во тебе
сега не можам да се најдам
8RETWEETS19FAVORITES

nitu jas

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 20:54

#16
Хермоса@kity9082h
Некои те разочаруваат, други те враќаат во живот. Првите се најчесто најблиските, вторите оние од кои не си се надевал на ништо.
4RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 21:07

Бранче‏ @branchebananche 2h2 hours ago
More
Од сите војни
Најстрашна е онаа
Кога војуваат срцето и паметот
0 replies 4 retweets 9 likes
Reply Retweet 4

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 22:14


Хартиган@mad_hartigan26m
Сите се собираат некаде, само јас сам себе се собирам.
4RETWEETS13FAVORITES

i jas sama se sobiram ...sudbina...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 22:17


На Дедо Најпаметниот@i_najubaviot18m
Тоа што не знаеш како да си го живееш својот живот не ти дава за право да го живееш мојот.
5RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 22:22

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ DGAWGUZXkAA6MX9

Мрчатор @strshlen1h
Недеља, и сви сте ту https://t.co/oHID9PpWte
2RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 22:46


Хартиган@mad_hartigan27m
Тешко е да се обожаваш а да гледаш како секој ден сѐ повеќе времето те гази.
1RETWEETS7FAVORITES

barem si sobral sila da priznaesh deka se obozavash

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 22:47

Хартиган@mad_hartigan27m
Тешко е да се обожаваш а да гледаш како секој ден сѐ повеќе времето те гази.
1RETWEETS7FAVORITES

barem si sobral sila da priznaesh deka se obozavash

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 22:54


Субрата Рој@subrata_roj30m
Има личности кои при првата средба ти се влегуваат во срце
1RETWEETS6FAVORITES

ama dzabe

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 23:24

Мимикрија @MajaSpasovska1
Има такви кои те посакуваат...За разлика од сите нив, јас Те сакам.
4:29 PM - Jul 30, 2017
2 2 Replies 17 17 Retweets 52 52 likes
ama badijala mi e ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 23:43

Косем Султан @Kroffni4ka
Има пораки кои сум сонувала да ги добијам, ги добив и ми е сеедно. Сѐ е до моментот, понекогаш е предоцна.
10:27 PM - Jul 30, 2017
2 2 Replies 8 8 Retweets

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Нед Jул 30 2017, 23:58

Реален @neutralen_
Со љубовта нема играње, поради неа постојат алкохол, дијазепам, цигари(успат), психијатри, психолози, Бардовци...
11:09 PM - Jul 30, 2017
2 2 Replies 8 8 Retweets

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 31 2017, 00:05

Мамичка @mladamama03
Ако ви се допаѓа некој кажете му бе пичкавимајчина, па прекраток е животов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7:12 PM - Jul 30, 2017

a on ke slushne demek ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 31 2017, 00:08

iBOY @YelraMboBTwo
Во една друга приказна бевме среќни.
6:40 PM - Jul 30, 2017
Replies 4 4 Retweets

ili mozebi jas taka mislev

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 31 2017, 00:57


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 31 2017, 01:01


Dream House@dreamhouse9919m
Кога ми е тешко,замислувам дека си до мене.
4RETWEETS7FAVORITES

i jas

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 31 2017, 01:05


Dream House@dreamhouse9932m
Молчам со тебе.И се е кажано.Живеевме ли животи пред овој,мил мој?
3RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 31 2017, 01:12

Кара ♓@mama68861h
Те сакам толку, колку што те немам.
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 31 2017, 10:17

4_Pilos @4_pilos
За 25 год. брак и купив сет ножеви. Пред некој ден гледам еден фали....
И така..... Сеа малку спијам, малку ѕиркам.
Се живее некако...
10:47 AM - Jul 20, 2017
2 2 Replies   137 137 Retweets  

da se nasmeeme

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 31 2017, 10:28


Поглиачи@smoothmanmk1h
Колку си спремна да се бориш за тоа "Ние"
4RETWEETS7FAVORITES

xxxxxxxxxx ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa Пон Jул 31 2017, 10:32


MinaBalerina@minabalerina1h
Овие што не знаете да го живеете својот живот најдете го проблемот во себе,а не во туѓите животи.Ок?
3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот