Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 3 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пет Aвг 04, 2017 12:18 am

Реален@neutralen_12h
Не сите жени сакаат молење, некои сакаат внимание.
46RETWEETS109FAVORITES

na primer jas

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 3 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пет Aвг 04, 2017 1:34 am

Блек Флеш@izvrsitelot1h
А колку би било поинаку, кога болката би ја чувствувал и оној што ја предизвикува.
6RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 3 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пет Aвг 04, 2017 1:37 am


ГаГа Гρеј @dashy_1939m
Имам желба да те имам секој ден покрај мене.
3RETWEETS7FAVORITES

neostvarliva

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 3 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пет Aвг 04, 2017 1:42 am


La Perra Fria@perra_fria13m
Нема поопасна личност од онаа која ти ја знае слабата точка.
1RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 3 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пет Aвг 04, 2017 1:44 am


Alek@lovely_alek8m
Можеби еден ден се ќе биде поинаку.
2RETWEETS6FAVORITES

neveruvam vo chuda

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 3 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пет Aвг 04, 2017 1:48 am

никола димчев@nikola_dimcev1h
Не ми е јасно она "биди со тој што ќе те прифати таков каков што си".

Мислам поентата е "тој што ќе те направи подобар човек од тоа што си"
3RETWEETS1FAVORITES
se soglasuvam ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 3 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пет Aвг 04, 2017 1:53 am


Dream House@dreamhouse9925m
Јас сум љубовницата на твојот живот.
2RETWEETS3FAVORITES


dali e tochno ova Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 3 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by delta on Пет Aвг 04, 2017 4:15 pm

Ne e././.Za zal nea ja nema poveke megu nas,/./,I sekogas ke ostane neprebolena.,.,//Ti mozes da bides samo bleda kopija,../.A ni vo toa ne sum siguren,/./,.

Eve ti eden besplaten sovet,/../,Kurtoaznosta kaj mene ne sfakjaj ja kako slabost.,/,Taa greska mnogumina ja napravile,/./,.I dlaboko zazalile za toa,.,/.

Very Happy Very Happy Very Happy
delta
delta

Број на мислења : 580
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 3 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот