Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

+9
Nebula
osa
OPOZICIONER
nino
EVITA
TRAJCHE
Bosonoga
delta
defo
13 posters

Страна 1 of 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Aвг 04, 2017 8:43 pm

ХепиАур@hepiaur2h
Многу мали желби имам. А тешки на исполнување.
2RETWEETS10FAVORITES

plus nema koj da gi ispolni

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Aвг 04, 2017 9:11 pm


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva11h
Не да каже туку да покаже.Е тој да го чуваш.
1RETWEETS8FAVORITES

i jas toa go velam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Aвг 04, 2017 11:07 pm


Темплар +@blagoja_sver47m
Без тебе. Ете како сум.
4RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Aвг 04, 2017 11:08 pm


Dream House@dreamhouse991h
Ми недостасува се што нема да имаме.
3RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Aвг 05, 2017 2:01 am


Squirrel@lovelysquirrel_2h
Не водам јас инат, ама ако некој ме повреди нормално дека ќе го игнорирам.
3RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 06, 2017 11:18 am

Бони Топ@bonitopp46m
Оти во сегашните ги барате бившите затоа не ви успеваат врските
3RETWEETS25FAVORITES

pa zgora na se ushte partnerot/ka go pravat vinoven za neuspehot

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 06, 2017 11:48 am

Блек  Флеш@izvrsitelot50m
Нема поубаво кога ќе се разбудиш да ја прочиташ нејзината порака

vo minato svrsheno vreme ,kako bi glasel tvitot

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 06, 2017 10:45 pm

Squirrel@lovelysquirrel_26m
Ќе се скрши и после ти требаат денови додека одлучиш да го фрлиш. Така и со љубовта.
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 06, 2017 10:54 pm


EmptyPersona@darkhour_seeker2h
Грешките можат да се исправат, но времето не може да се врати...
5RETWEETS7FAVORITES

nikogash (samo da dopolnam)

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 06, 2017 10:56 pm


Мимикрија@majaspasovska12h
Им даваш дел по дел од себе гледајќи дека се гладни за љубов, нежност, искреност...
А тие, ќе ти ја изџвакаат душата и ќе ја плукнат..
Луѓе.
8RETWEETS31FAVORITES

potpolno se soglasuvam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 07, 2017 10:04 pm

Бони Топ@bonitopp2h
- Го имаш мојот број?
- Да.
- Избриши го.
17RETWEETS59FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 07, 2017 10:38 pm


Капуљачата@wineho0d1h
Запамти 3 работи.
1. Јас сум тука
2. Јас те сакам
3. Јас те чекам
4RETWEETS6FAVORITES·

eh ,dali ke prochita

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Aвг 11, 2017 1:15 am

Насмеана@nasmeana2h
Прегрни ме со топли зборови и штити ме.
3RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Aвг 11, 2017 1:29 am


ÅLEKSÅNDÅR@aleksandermen1h
Те сакам бесконечно...
-Човековата глупост е бесконечна.
1RETWEETS5FAVORITES

tochno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Aвг 11, 2017 1:31 am


Emilija@__emilija__2h
Совршените се оние кои признаваат и се извинуваат кога ќе погрешат.
1RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 13, 2017 5:21 pm


Мамичка@mladamama0337m
Ако ме сакаш и почитуваш, ќе ми веруваш.
4RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 13, 2017 5:22 pm

#38
Мимикрија@majaspasovska11h
Немој да се коцкаш со чувствата...
За секоја загуба плаќаш со душата.
7RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 13, 2017 5:22 pm

#38
Мимикрија@majaspasovska11h
Немој да се коцкаш со чувствата...
За секоја загуба плаќаш со душата.
7RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 13, 2017 6:19 pm


~ЛејдиДи~@abelejdibe2h
Вистинските чувства можеш за кратко да ги прикриеш но не и да ги сокриеш.
13RETWEETS22FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 13, 2017 11:37 pm


Реален@neutralen_2h
Како што може да те скрши еден збор не може ни две вреќи ќотек.
30RETWEETS52FAVORITES

kako veli pogovorkata :ako te udrat ke pomine ,no kazaniot zbor nikogash nema da izbledi

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 13, 2017 11:44 pm


ПлавоБел@servicecrew_2h
Не ми го крши срцето,
ТИ живееш во него......!!!!!!!
5RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Aвг 16, 2017 11:27 pm

BanAna Stormborn@banankata52m
#ОнаКога чекаш да ти пише, а го нема... https://t.co/YQoDe4MvTw
1RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Aвг 16, 2017 11:35 pm


Ale✘ ✈️®@ace_pilot152h
Ако некогаш би биле заедно би биле тука. Јас и ти... толку!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Aвг 16, 2017 11:36 pm


Ale✘ ✈️®@ace_pilot152h
Ако некогаш би биле заедно би биле тука. Јас и ти... толку.https://t.co/hKHt8zbAnQ
1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Aвг 18, 2017 1:31 am


Ел Президенте@filjanshtrkot24m
<3 https://t.co/cRC4rvvsZ6
2RETWEETS7FAVORITES

ne e ova za tuka ,nema ljubovna poraka ,no chlenot e od" vodenica" pa zatoa go postirav

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 16071
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот