Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

+9
Nebula
osa
OPOZICIONER
nino
EVITA
TRAJCHE
Bosonoga
delta
defo
13 posters

Страна 33 of 33 Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 33 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 16, 2020 12:54 am


Virusce@virusce11h
Грев е да го исфрлиш од главата она што ти е во срцето..


znam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 33 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 16, 2020 12:55 am

К а s l e r II ✍@indijamen143m
Барав храброст во себе,
животот ми постави препреки,
барав љубов за себе,
животот не ми даде прилика.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 33 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Мај 22, 2021 8:46 am

mnogumina velat
ostavi go minatoto vo minatoto
zivej ja segashnosta
za ubava idnina ...
no ne go moze sekoj toa ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 33 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 33 of 33 Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот