Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

+9
Nebula
osa
OPOZICIONER
nino
EVITA
TRAJCHE
Bosonoga
delta
defo
13 posters

Страна 32 of 33 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Апр 07, 2020 1:55 pm[size=15]ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 1f5a4ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 2764

 Updated @Zmijurina2.1 version


@TheAlphaWoman2


·
Apr 1

[/size]
Секогаш први заминуваат оние кои ќе ти ветат дека никогаш нема тоа да го направат

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 1f5a4ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 2764

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Апр 08, 2020 1:08 am

Мимикрија@majaspasovska150m
Не те изморуваат годините.
Те изморуваат маските на луѓето. Нивните лаги..и лицемерие
Ги гледаш од страна..и се' што можеш да видиш се само странци. Како никогаш да не си ги познавал, како никогаш да не се обиделе да те запознаат тебе..
И не е до годините.
До луѓето е.
До нас е.

7RETWEETS25FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by cvetka Чет Апр 09, 2020 8:41 pm

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Img_2026

cvetka

Број на мислења : 222
Join date : 2019-05-30

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Апр 09, 2020 11:49 pm

Мина Мандарина :tangerine:@mandarina_8440m
Корона, 9 месеци подоцна...
- Кој е таткото?
-Не знам, маска носеше.

3RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Апр 10, 2020 12:34 am

crvenokosata@2eyeshadow1h
@MrgudaM Никој тага не удавил у ракија, кучката знае да плива :grin::grin:
2RETWEETS9FAVORITES


tochno 100% 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пет Апр 10, 2020 11:44 pm

Хермоса@kity9082h
Чувства се. Тешко се контролираат...
21RETWEETS54FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Апр 12, 2020 1:10 am

Мимикрија@majaspasovska11h
Да ми е...да те гушнам.
Па никогаш, да не те пуштам.

8RETWEETS38FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Апр 18, 2020 4:22 pm

ema@glinenaa1h
Се надевам дека после ова ќе сфатите дека ви е џабе да имаат цицки, пари, коли... најважно е да имате покрај себе некој со кој нема да ви смета што сте затворени заедно цел ден
10RETWEETS60FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Апр 18, 2020 4:22 pm

ema@glinenaa1h
Се надевам дека после ова ќе сфатите дека ви е џабе да имаат цицки, пари, коли... најважно е да имате покрај себе некој со кој нема да ви смета што сте затворени заедно цел ден
10RETWEETS60FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Апр 18, 2020 4:23 pm

ema@glinenaa1h
Се надевам дека после ова ќе сфатите дека ви е џабе да имаат цицки, пари, коли... најважно е да имате покрај себе некој со кој нема да ви смета што сте затворени заедно цел ден
10RETWEETS60FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Апр 19, 2020 11:01 pm

:black_heart:I love you Updated @Zmijurina2.1 version@thealphawoman21h
И оваа ноќ ќе ја делам со ѕвездите... мислејќи на тебе 🖤I love you
#третасмена https://t.co/6kQKwJZcoK

3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Апр 28, 2020 10:24 pm

_bad_girl__@_losha_devojka_31m
Сакам да шетам по дожд. Тогаш никој не може да ме види како плачам.
*Чаплин.

6RETWEETS25FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Апр 30, 2020 1:59 am

Царевата Ќерка@carevata_kerka1h
Ако ги пуштате... ги сакате
Ако заминат... не ве сакаат
Ако се вратат... не знаат што сакаат
Ако ги примате назад... е, па, и вие не знаете што сакате

4RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Мај 02, 2020 2:06 am

Мимикрија@majaspasovska12h
Рани се.
Колку подлабоко ги чепкаш, те потсетуваат од каде се...
Болат повеќе.

3RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Мај 07, 2020 3:41 am

ljubov_si_ti💫@ljubovti1h
Умираш, полека но сигурно, а никој не забележува.. никој не гледа како се чувствуваш. Секој гледа само за себе... Самата си своја најголема поддршка..си велиш ќе биде подобро.. можам да издржам. Ама животот не е само за да го издржиме, треба и да го живееме..треба да сме среќни..
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Мај 11, 2020 11:39 pm

Девојката со кафето@devojkasokafe1h
Сакав да најдам дом во неговото срце

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Мај 13, 2020 12:00 am


K a s l e r II ✍@indijamen155m
Или ќе те заборават кога повеќе не си им потребен,
или ќе заминеш затоа што повеќе немаш што да им понудиш.
7RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Мај 25, 2020 2:18 am


LostInSpace@boxoftheout59m
Ја не знам зошто не спиете вие што имате каде https://t.co/TPnk1JDiZ5
0RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Zhane Саб Јун 13, 2020 11:49 pm

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Img_2058

Zhane

Број на мислења : 155
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by cvetka Нед Јун 14, 2020 11:23 pm

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Eaf-pt10

cvetka

Број на мислења : 222
Join date : 2019-05-30

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Jул 05, 2020 3:04 am


🖤 ZMIJURINA@thealphawoman22h
Само ти ја имаше таа моќ... да ме сакаш... да ме разбереш... да ме расплачеш... да ме убиеш 🖤
#третасмена https://t.co/uCh64HqPOM

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Jул 05, 2020 3:05 am


🖤 ZMIJURINA@thealphawoman21h
Среќата и љубовта секогаш барај ги со срцето... гледај ги со очите... и допри ги со рацете 🖤

Добра ноќ #третасмена 💋 https://t.co/cw7GvGwgYn

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Jул 11, 2020 1:48 am

Мимикрија@majaspasovska11h
Никогаш не повредувај човек, што те сака.
Никогаш.
Еден ден, ќе ти е потребна неговата близина.
Ама...ќе го нема.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Jул 14, 2020 12:48 am


Мимикрија@majaspasovska139m
Помеѓу зборовите.
Во тој молк, што трае секунда...
Е...тука ти е собрана целата вистина.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Aвг 13, 2020 12:27 am


К а s l e r II ✍@indijamen124m
Не се играј со моето трпение,
можеби тешко се лутам,
ама уште потешко се премислувам.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 32 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 32 of 33 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот