Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

+9
Nebula
osa
OPOZICIONER
nino
EVITA
TRAJCHE
Bosonoga
delta
defo
13 posters

Страна 2 of 33 Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 21, 2017 12:29 am


~Лејди♛Ди~@abelejdibe1h
Nocas zvijezde padace
jedna od njih nasa je
jedna nosi utjehu
k'o u snu
volio bih da si tu....
13RETWEETS35FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 21, 2017 12:33 am


Зума@zuma_zumaaa53m
Што ти фали?
-Ти ми фалиш.
4RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 21, 2017 12:52 am


PreminPortal@preminportal1h
„Човекот е создаден да љуби, срцето е живо не додека чука, туку додека љуби.“ https://t.co/DhYJxZkmGX
2RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 21, 2017 10:53 pm


Бони Топ@bonitopp52m
Ебате ебачите ако чекате да залади за да ебете нешто
3RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 21, 2017 11:35 pm


Dream House@dreamhouse9912m
Понекогаш повеќе вреди "Дојди" од "Те сакам".
2RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 21, 2017 11:36 pm


Dream House@dreamhouse9913m
Животот е премногу краток за да криете симпатии спрема некој.
2RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 21, 2017 11:37 pm


Lady Raven@_lady_raven_2h
Чудно е како понекогаш еден поглед може да каже многу повеќе од илјада зборови...
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Aвг 22, 2017 12:22 am


Dream House@dreamhouse992h
Толку многу си далеку,а толку проклето ти припаѓам.
1RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Aвг 22, 2017 12:26 am

#86
Шишарка@shisharka_51m
Излегува од веце, прди по соба.
1RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Aвг 22, 2017 12:34 am


Dream House@dreamhouse991h
Понекогаш најјакиот удар го задаваш кога ќе се повлечиш.
3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Aвг 22, 2017 12:35 am


Dream House@dreamhouse9958m
Не си ни свесен колку си присутен во мојава глава.
4RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Aвг 22, 2017 12:37 am

Dream House@dreamhouse991h
Само со тебе сакав да ќутам.Пичкати мајчина.
3RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Aвг 22, 2017 1:35 am

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 DHyTyWXXsAEnjdo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Aвг 27, 2017 2:08 pm


leonidspar@leonidspar12h
"Да си љубен длабоко од некого - ти дава сила, а длабоко да љубиш некого - ти дава храброст." Лао Це
54RETWEETS77FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 28, 2017 9:47 pm

Mаринче11@marincencence2h
Не ми ги брои солзите ако не ги разбираш
6RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 28, 2017 10:02 pm


Блек Флеш@izvrsitelot1h
Заборавив како е да речеш:
●Наше
●За нас
●Ние
●Те сакам
4RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 28, 2017 10:03 pm


Капуљачата@wineho0d2h
Не чекам без причина, чекам поради тебе...
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 28, 2017 10:04 pm


Ivva@fakativa2h
И зашо, зашо секад слушаме песни и се навраќаме на луѓе со кои сме си кажале „чао“?
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 28, 2017 10:15 pm


Даре@darkoptimum1h
Љубовта нема среќен крај, љубовта е вечна...❤️
3RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 28, 2017 10:21 pm

Насмеана@nasmeana13m
Некои сакаат додека имаат корист, а некои сакаат додека живеат.
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 28, 2017 10:24 pm

Mery@mumamery2h
И јас сум поминала 1,400 за да гушнам некого https://t.co/Hmdud6qzwE
1RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 28, 2017 11:31 pm


Реален@neutralen_1h
За да се сакате прво треба да си дадете шанса.
17RETWEETS31FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 28, 2017 11:37 pm

Зума@zuma_zumaaa1h
И целата среќа да ја имаш, ако немаш со кој да ја споделеш е џабе!
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Aвг 28, 2017 11:44 pm


Насмеана@nasmeana2h
Некои сакаат додека имаат корист, а некои сакаат додека живеат.
2RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Aвг 30, 2017 10:46 pm


Реален@neutralen_1h
Не ги мразете бившите, сепак ви подариле многу убави моменти покрај караниците.
14RETWEETS25FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 2 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 33 Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот