Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

+9
Nebula
osa
OPOZICIONER
nino
EVITA
TRAJCHE
Bosonoga
delta
defo
13 posters

Страна 3 of 33 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Aвг 30, 2017 10:57 pm


Капуљачата@wineho0d1h
Ниту улицата не е веќе иста без твојот чекор во вечерните часови....
4RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Aвг 30, 2017 11:41 pm


Изгубен@izguben_45m
Понекогаш е потребна поголема храброст да побегнеш, отколку да останеш.
2RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Aвг 30, 2017 11:44 pm

Плувиофил@blood666dragon1h
Доволно е да имаш некој кој те сака.Да те сака најмногу, само тебе, никој друг, а и ти исто, во исто време.За таква љубов вреди да се живее.
1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Aвг 31, 2017 10:32 pm


Кара @mama68861h
- Што ќе правиш утре?
- Ќе се разбудам со мисла за тебе, па ќе видам што понатаму.
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Сеп 05, 2017 12:14 am

#25
Dream House@dreamhouse9955m
А мислиш ли на мене,кога посакуваш со некого да молчиш?
6RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Сеп 07, 2017 9:47 pm


Џудит Неписмената™@kroffni4ka2h
Имам потреба од гушкање и ми се чини ќе заплачам.
3RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Сеп 07, 2017 9:50 pm


Плувиофил@blood666dragon2h
Само човек кој заспивал со солзи во очите знае колку е тешко да се разбудиш со насмевка
13RETWEETS23FAVORITES

namenski tvit

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Сеп 16, 2017 11:58 am


~ЛејдиДи~@abelejdibe19m
Можно е некогаш да ме бараш, ама можно е да ми биде веќе сеедно.
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Сеп 16, 2017 12:23 pm


Yovanna@kralicata_031h
Си ја почитувам гордоста но знам да кажам "ИЗВИНИ"❗❗❗
1RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Сеп 28, 2017 12:38 am


just_S@just_s_41h
Тешко е да ја најдеш личноста што ќе биде со тебе во најлошото..
3RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Сеп 28, 2017 11:31 pm


Аритмија@snowgirly22h
Има еден универзален одговор кога поставувате прашања од типот "зошто не ми се јавува, зошто не ми пишува, зошто ова, зошто она..."
Не сака.
6RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Сеп 30, 2017 3:54 pm


Ничијаа@evil_girl22h
Џабе ти се и среќата и успехот, ако немаш со кого да ги споделиш.
4RETWEETS11FAVORITES


neli???

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Окт 04, 2017 1:49 am


Тај со „Врските“@100le_be2h
Едноставно правило за долготрајна врска: „Не лажи!“
0RETWEETS5FAVORITES

ushte na pochetokot ja utnavme

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 07, 2017 9:56 am


leonidspar@leonidspar147m
Ако не си ни свесен дека талкаш низ темнината, како е можно да ја побараш светлината?
20RETWEETS33FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 07, 2017 10:21 am


žuta bubamara@zbubamara1h
@leonidspar1 Ako nisi svjestan grijeha koji si napravio (ili se lazes da ga nisi napravio) kako mozes da ispravis svoj grijeh?
1RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 07, 2017 10:52 am

Бони Топ @bonitopp
Не научив од грешките затоа ги повторувам.
10:22 AM - Oct 7, 2017
1 1 Reply 6 6 Retweets 19 19 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 07, 2017 10:53 am

Emilija @__Emilija__
Си ја видов иднината во твојата прегратка.
9:53 AM - Oct 7, 2017
Replies 10 10 Retweets 18 18 likes

no kratko traeshe

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 07, 2017 10:55 am

Бони Топ @bonitopp
Дали ви се десило да ви стане одвратна некоја песна што многу сте ја сакале само затоа што ве потсеќала на некоја личност?
И мене исто.
9:40 AM - Oct 7, 2017
4 4 Replies 6 6 Retweets 30 30 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 07, 2017 10:56 am

Кукуњавска @Emmyllija
Нервирај се за глупости и ќе заборавиш на вистинските проблеми
5:12 AM - Oct 7, 2017
1 1 Reply 8 8 Retweets 41 41 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 07, 2017 6:30 pm


На Дедо Најпаметниот@i_najubaviot1h
Нема ништо полошо од тоа кога двајца што се сакаат не се заедно...а да и кога ќе седнеш на ВЦ шолја и ќе видиш дека немаш тоалетна хартија.
24RETWEETS37FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 07, 2017 6:47 pm


Темплар +@blagoja_sver2h
Близина без блискост и блискост без присуство се ништо.
3RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 07, 2017 6:49 pm


Mаринче@marincencence2h
Полесно е да обвиниш од колку да си кажеш какво ѓубре си
6RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 07, 2017 7:58 pm


ема@glinenaa2h
Сите имаме нешто што ни фали. Некому љубов, некому пари, а мене сол у компириве
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Окт 08, 2017 3:28 pm

Љубовџиката‏ @BatmanIsHot  2 Sep 2016
More
Побрзај, ќе остариме на погрешни адреси..
13 replies 756 retweets 1,132 likes
Reply 13   Retweet 756

da pochekam ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Окт 10, 2017 12:38 am


Viki@8thworldmiracle1h
Ниту една врска не е совршена, но ако љубовта е доволно силна, лошите моменти брзо се забораваат.
3RETWEETS6FAVORITES

ne mi se veruva

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 3 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 33 Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот