Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 10:45 am

#38
ХепиАур@hepiaur1h
А уствари, најстрашна е рамнодушноста.
7RETWEETS27FAVORITE


taka e

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 10:46 am


Поглиачи@smoothmanmk2h
Ако ѓаволот би ми ја побарал душава во замена за 5 минути повеќе со тебе, би му ја дал. Тоа е се што треба да знаеш!
4RETWEETS12FAVORITES

a kamoli den ,dva

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 10:58 am


Сара;@trnorushka14m
Му праќам прва порака.
Гасам интернет, гасам телефон, го ставам во друга соба, се селам на Зимбабве, се фарбам црвена.
2RETWEETS6FAVORITES

problem e dali ke ti prati i toj poraka i kakva ...zborot izvini garant neznae da go napishe

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 11:05 am

#64
Мачорот во чизми@1machka1h
Ај сликај ме као демек среќен сум.
2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 7:39 pm

Блек  Флеш@izvrsitelot29 Jul
Научи се да го цениш оној кој не може без тебе!
-И не трчај по оној кој е среќен без тебе !
47RETWEETS93FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 7:40 pm

Блек Флеш@izvrsitelot1 Jul
Понекогаш, само сакаш да бидеш со личноста која највеќе ти значи.
34RETWEETS100FAVORITES

i gospod e svedok deka samo toa go sakav ,nishto poveke ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 7:42 pm

Блек Флеш@izvrsitelot6 Jul
Не е љубов ако само ти сакаш.
31RETWEETS76FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 7:45 pm


Блек Флеш@izvrsitelot23 Jul
Понекогаш мораш да се помириш со фактот дека на некого не си му онолку важен колку што мислиш..
30RETWEETS58FAVORITES

se obiduvam ...dali ke uspeam neznam ...no nema druga alternativa ...moram da uspeam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 7:47 pm


Блек Флеш@izvrsitelot22 Jul
Украдените бакнежи се секогаш најслатки.
28RETWEETS65FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 7:47 pm


Блек Флеш@izvrsitelot6 Jul
Сакав да ти кажам дека каде и да сум, што и да се случи, јас секогаш ќе мислам на тебе, и на времето што го поминавме заедно...
29RETWEETS60FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 7:52 pm


Блек Флеш@izvrsitelot4h
Не можете никого да натерате да ве сака.
12RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 7:58 pm


Jinx@nenajadenata6h
Сите имаме трауми, ама фрустрациите од тие трауми не треба да ги истурате на некој што ништо не ви згрешил ^^
5RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 7:59 pm


БониАнсиланче@otpisanaboni6h
Нема јас да му пишам, тој нека ми пише!
- Алооо гуско една, љубовта и гордоста не одат едно со друго!
8RETWEETS25FAVORITES

vo ovoj sluchaj e "gusak eden"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Пон Jул 31, 2017 8:10 pm


Блек Флеш@izvrsitelot5h
Ништо на овој свет не може да ве симне на дното ако едноставно не одберете да се фатите за сидрото.
6RETWEETS10FAVORITE

taka e

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Вто Aвг 01, 2017 12:06 am

~Лејди Ди~@abelejdibe20m
Довлно ми е барем на кратко да те видам, да те гушнам.
5RETWEETS12FAVORITES·

mene ne mi e dovolno ,

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Вто Aвг 01, 2017 12:08 am


DUDE!!!@mivandzikov1h
И многу љубов не е на арно, ја да ви кажам.
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Вто Aвг 01, 2017 12:09 am


Марија#13@marija033724451h
Да сакаш ќе ме разбереш,доволно зборови употребив.
3RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Вто Aвг 01, 2017 12:11 am

Леденаа@samo_svojaa48m
Имам трпение, молам за љубов, си се потценувам самата, ама ако еднаш се откажам не се враќам по никоја цена...
5RETWEETS8FAVORITES

ne sum go napishala jas ,no kako da sum go pishuvala ....adekvatno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Вто Aвг 01, 2017 2:18 am


ÅLEKSÅNDÅR@aleksandermen2h
Забранетата љубов е најсилна.
6RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Вто Aвг 01, 2017 2:24 am


Marie@marie_hotcat2h
Никој не е крив за тоа што толку многу те сакам.
2RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Сре Aвг 02, 2017 9:55 pm


Бони Ансиланче@otpisanaboni1h
Најлошото растојание меѓу две лица е недоразбирање.
7RETWEETS19FAVORITES

ne se soglasuvam ...barem jas mnogu objasnuvam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Сре Aвг 02, 2017 11:19 pm

ПлавоБел@servicecrew_1h
Двајцата бевме повредени...

Но тоа не значи дека не можеме да се заљубиме...
После се, знаеме дека
имаме и нешто заедничко...

Болката....
0RETWEETS11FAVORITES


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Чет Aвг 03, 2017 1:26 am


La Perra Fria@perra_fria49m
Не сака да те изгуби, ама не знае како да те задржи. Штета.
3RETWEETS17FAVORITES

eh dovolno beshe da se izvini ...mislam togash

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Чет Aвг 03, 2017 1:29 am

Мимикрија@majaspasovska130m
Внимавај...
Најбавно убива она што го премолчуваш.
3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by osa on Чет Aвг 03, 2017 8:23 pm

Косем Султан @kroffni4ka2h
Кажи ми дека ме сакаш, може нема да ти возвратам, ама ќе пратам скриншат на сите другарки.
3RETWEETS15FAVORITES

ah ne, jas sakam da znam ,ne drugarkite

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ - Page 2 Empty Re: ПОРАКА ОД СРЦЕ СО ТВИТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот