МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Go down

МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ  Empty МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by osa on Саб Aвг 05, 2017 12:12 am

Мицкоски: Партија ќе победи на локалните избори, не ги слушав прислушуваните материјали

04.08.2017 | 20:43Македонија
Реформи во ВМРО-ДПМНЕ. Се избра нов извршен комитет со старо - нови ликови. Kои се плановите на опозицијата?

Разговораме со Христијан Мицкоски, генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ.
_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15759
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ  Empty Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by osa on Саб Aвг 05, 2017 12:15 am

ova so izjavava deka ne gi slushal bombite ,mi lichi ko onie koa vikaa NEZNAAAM ,SUM BIL U PODRUM....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15759
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ  Empty Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by osa on Саб Aвг 05, 2017 12:21 am

aj vaka javno da prasham zoshto sega doagaat vo televiziite ,a 11 godini nemozevme ochi da im vidime ,a ne pak da bidat gosti i da odgovaraat na novinarski prashanja ....

neznam koj film go igra ovaa televizija ,kanejki gi ovie koi nesakaa ni edno intervju da dadat ,i sekogash ja bojkotiraa televizijata dodeka bea VLAST

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15759
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ  Empty Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by OPOZICIONER on Саб Aвг 05, 2017 12:28 am

ovoj ne e prv dpmneovec koj dava javna izjava deka ne gi slushal bombite ,site gi pravat graganite budali deka "oni bile u podrum " dodeka celiot narod gi slushashe bombite,sramota
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 737
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ  Empty Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by Kalinda on Саб Aвг 05, 2017 1:53 am

Според погоре напишаното
секој треба да се манијачи
и мора да ги слушал
вашите монтирани
глупости
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ  Empty Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by nino on Саб Aвг 05, 2017 3:08 pm

Kalinda напиша:Според погоре напишаното
секој треба да се манијачи
и мора да ги слушал
вашите монтирани
глупости
ти изгледа стварно у подрум си била

nino

Број на мислења : 266
Join date : 2017-06-05

Вратете се на почетокот Go down

МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ  Empty Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by Kalinda on Саб Aвг 05, 2017 4:33 pm

Ајде тогаш објасними
мене и на оние 450 000 гласачи
зошто нема таканаречени
бомби и за некој од
опозицијата ?
Они се заштитени како
мечки во зима ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ  Empty Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by defo on Нед Aвг 06, 2017 9:38 am

Ја не сум од авде, јас сум од друго место. Срамотилаци. Како бе може до толку глупави да се праат. После ти викаат не имигрирај, ќе имигрирам бре.....одма..........ММЕ.

defo

Број на мислења : 2267
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ  Empty Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот