Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Започна истрагата за тепањето на студенти од СПУКИМ, Чавков не е повикан во обвинителството

Go down

Започна истрагата за тепањето на студенти од СПУКИМ, Чавков не е повикан во обвинителството Empty Започна истрагата за тепањето на студенти од СПУКИМ, Чавков не е повикан во обвинителството

Пишување by defo on Чет Окт 26, 2017 8:29 pm

Започна, истрагата за едно од многуте тепања на студенти во име на ДПМНЕ, и заштита на интересите на ДПМНЕ.

Започна истрагата за тепањето на студенти од СПУКИМ, Чавков не е повикан во обвинителството

defo

Број на мислења : 2400
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот