Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДЕБАТА НА МТВ СО г-дин ЗАЕВ И г-ѓа ШЕКЕРИНСКА во моментот

2 posters

Go down

ДЕБАТА НА МТВ СО г-дин ЗАЕВ И г-ѓа ШЕКЕРИНСКА во моментот Empty ДЕБАТА НА МТВ СО г-дин ЗАЕВ И г-ѓа ШЕКЕРИНСКА во моментот

Пишување by OPOZICIONER Саб Апр 14 2018, 13:31

Погледнете убава дебата на МТВ ,многу искрено искажување ,поточно одговарање на прашања од новинарите
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 940
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ДЕБАТА НА МТВ СО г-дин ЗАЕВ И г-ѓа ШЕКЕРИНСКА во моментот Empty Re: ДЕБАТА НА МТВ СО г-дин ЗАЕВ И г-ѓа ШЕКЕРИНСКА во моментот

Пишување by nino Саб Апр 14 2018, 14:07

aj sto ja prodadoa drzavata ja prodadoa
ama kaj se parite

nino

Број на мислења : 266
Join date : 2017-06-05

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот