Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА АНГЕЛА МЕРКЕЛ

2 posters

Go down

КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА  АНГЕЛА МЕРКЕЛ Empty КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА АНГЕЛА МЕРКЕЛ

Пишување by osa Саб Сеп 08 2018, 20:36

слушам успат и неможам да си верувам на ушите ......мегудругото вели новинарката "живее со сопругот во изнајмен стан и има мала куќа со зеленчукова градина во ...."


eeeeeeeejjjjjjj она во ИЗНАЈМЕН СТАН ,а наш стевчо од подржикоњ има дури СЕДУМ СТАНА .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16471
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА  АНГЕЛА МЕРКЕЛ Empty Re: КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА АНГЕЛА МЕРКЕЛ

Пишување by Teo Саб Сеп 08 2018, 21:30

Shto znam...Jas pak imam drugi informacii...

КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА  АНГЕЛА МЕРКЕЛ 11

КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА  АНГЕЛА МЕРКЕЛ A10

КОЈА Е КАНЦЕЛАРКАТА  АНГЕЛА МЕРКЕЛ Z10
Teo
Teo

Број на мислења : 5087
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот