Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КОЈА Е АНА БРНАБИЌ

Go down

КОЈА Е АНА БРНАБИЌ Empty КОЈА Е АНА БРНАБИЌ

Пишување by osa on Пон Јун 26, 2017 12:18 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

КОЈА Е АНА БРНАБИЌ Empty Re: КОЈА Е АНА БРНАБИЌ

Пишување by osa on Пон Јун 26, 2017 12:19 pm

Итересно да погледнете која е всушност Ана Брнабиќ

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

КОЈА Е АНА БРНАБИЌ Empty Re: КОЈА Е АНА БРНАБИЌ

Пишување by SHARENI on Пон Јун 26, 2017 4:26 pm

i tamu drug kazuva koj kade ke bidit
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 706
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

КОЈА Е АНА БРНАБИЌ Empty Re: КОЈА Е АНА БРНАБИЌ

Пишување by delta on Саб Jул 01, 2017 11:43 am

ne ja biva som ne davaq./././
delta
delta

Број на мислења : 580
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

КОЈА Е АНА БРНАБИЌ Empty Re: КОЈА Е АНА БРНАБИЌ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот