Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DPMNE OSTANA BEZ IMOT

4 posters

Go down

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Empty DPMNE OSTANA BEZ IMOT

Пишување by OPOZICIONER Чет Ное 01 2018, 11:10

Ke ja prodavale, ke ja izdavale za na krj sudot da ja zamrzne.

Замрзната Белата палата на ВМРО-ДПМНЕ

ВМРО-ДПМНЕ не може да ја продава и да ја издава Белата палата во којашто се наоѓа партиско седиште, одлучи вчера Основниот суд Скопје 1.

„Му се забранува на правното лице ВМРО – ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА ЗА МАКЕДОНСКО НАЦИОНАЛНО ЕДИНСТВО да го отуѓува, става под хипотека и располага со давање под закуп недвижниот имот“, стои во прибелешката на имотниот лист во Катастарот.

https://prizma.mk/zamrznata-belata-palata-na-vmro-dpmne/
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 955
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Empty Re: DPMNE OSTANA BEZ IMOT

Пишување by nino Чет Ное 01 2018, 12:58

https://prizma.mk/sudot-zamrzna-69-objekti-na-vmro-dpmne/

odlicno, nema prodavanje, ni izdavanje
od kade ke najdat sega pari
neka gi sotrat, neka im se vrati za se sto pravea prethodnite godini

nino

Број на мислења : 266
Join date : 2017-06-05

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Empty Re: DPMNE OSTANA BEZ IMOT

Пишување by defo Чет Ное 01 2018, 19:30

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Dq6YKljXQAEMkqs

_________________
Да ја подржуваш Русија е исто како да ја подржуваш Бугарија во спорот со нас.
defo
defo

Број на мислења : 3416
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Empty Re: DPMNE OSTANA BEZ IMOT

Пишување by SHARENI Пет Ное 02 2018, 17:25

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Dq-7bf10
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 842
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPMNE OSTANA BEZ IMOT Empty Re: DPMNE OSTANA BEZ IMOT

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот