Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години - Page 2 Empty Re: Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

Пишување by luxor on Вто Јан 22, 2019 10:22 am

Сешто си пишал колку да се најдеш на работа и да земеш дневница инаку не гледам дека некаде си успеал да докажеш било што освен својата лојалност кон твојот нов пастир и останати штапски офчари.
luxor
luxor

Број на мислења : 5597
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години - Page 2 Empty Re: Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

Пишување by трендафил on Вто Јан 22, 2019 3:17 pm

Не знам за што пишуваш. Ако давате вие дневници да се договориме да ве поддржувам. Во сиромаштијата што ја донесовте секое евро е добродојдено. Само да не морам да одам до менувачницата на Вицето, имам проблеми со артритис (зборот е од грчко античко потекло - ова да се усогласам со Преспанскиот договор) па сум послабо подвижен.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6705
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години - Page 2 Empty Re: Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

Пишување by Teo on Вто Јан 22, 2019 4:05 pm

Shto e plateniku izgubija rubljite na vrednost? Zoshto ne me poslusha koga ubavo ti velev da barash da te plakjaat vo evra ili dolari?
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години - Page 2 Empty Re: Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

Пишување by трендафил on Сре Апр 03, 2019 9:33 pm

Има ли нешто ново во врска со прислушувањето во обвинителството. Изгледа не го правела поранешната власт па затоа треба да се заборави.

_________________
Негација на негативното
Не е срамно ако умреме до еден, но голем срам е ако останеме без името
Слобода или смрт

трендафил

Број на мислења : 6705
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години - Page 2 Empty Re: Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот