Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

+2
Luxor
defo
6 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години - Page 2 Empty Re: Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

Пишување by Luxor Вто Јан 22 2019, 10:22

Сешто си пишал колку да се најдеш на работа и да земеш дневница инаку не гледам дека некаде си успеал да докажеш било што освен својата лојалност кон твојот нов пастир и останати штапски офчари.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6589
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години - Page 2 Empty Re: Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

Пишување by трендафил Вто Јан 22 2019, 15:17

Не знам за што пишуваш. Ако давате вие дневници да се договориме да ве поддржувам. Во сиромаштијата што ја донесовте секое евро е добродојдено. Само да не морам да одам до менувачницата на Вицето, имам проблеми со артритис (зборот е од грчко античко потекло - ова да се усогласам со Преспанскиот договор) па сум послабо подвижен.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11146
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години - Page 2 Empty Re: Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

Пишување by Teo Вто Јан 22 2019, 16:05

Shto e plateniku izgubija rubljite na vrednost? Zoshto ne me poslusha koga ubavo ti velev da barash da te plakjaat vo evra ili dolari?
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години - Page 2 Empty Re: Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

Пишување by трендафил Сре Апр 03 2019, 21:33

Има ли нешто ново во врска со прислушувањето во обвинителството. Изгледа не го правела поранешната власт па затоа треба да се заборави.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11146
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години - Page 2 Empty Re: Курташак или држава судиите прислушкувани мин 2 макс 5 години

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот