Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КОГА ГИ ГУБИМЕ БЛИСКИТЕ

Go down

КОГА ГИ ГУБИМЕ БЛИСКИТЕ Empty КОГА ГИ ГУБИМЕ БЛИСКИТЕ

Пишување by Bosonoga on Саб Јун 29, 2019 7:43 pm

Животот помину во среќа ,тага ,во болка ,полн со обврски ,некои ги завршуваме некои не .Сепак мислам дека болката за изгубен живот за близок е најголема .Празнината никој никогаш неможе да ја потполни .Сепак мора да сме храбри и да издржиме .Таков е животот .
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 908
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот