Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТНТ ПОВТОРНО ОДЛОЖЕН

Go down

ТНТ ПОВТОРНО ОДЛОЖЕН  Empty ТНТ ПОВТОРНО ОДЛОЖЕН

Пишување by osa on Пон Јан 20, 2020 6:09 pm

ISTO KAPCHE KAKO NA SHEFOT MU ....MISLAT SO KAPCHE KE USPEAT DA GO SOKRIJAT KRIMINALOT ????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15932
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот