Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

3 posters

Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 14:24

ЕВЕ ПАК СОБРАНИСКА СЕДНИЦА СО ГОЛЕМ БРОЈ НА СЕЉАЦИ КОИ СЕУШТЕ ГИ УПОТРЕБУВАТ СЕЉАЧКИТЕ ДИЈАЛЕКТИ ....ВЕРОЈАТНО МИСЛАТ ДЕКА СЕ НА ЧЕШМА А НЕ ВО СОБРАНИЕ 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 14:25

ВО МОМЕНТОВ ЗБОРУВА ИЛИЕВСКИ ...НЕ ПРАЈТЕ ....НЕ ГОСПОДИНЕ СЕЛАНЕЦ СЕ ВЕЛИ ПРАВИТЕ ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 14:27

АЛО ЦРЕП НЕ СЕ ВЕЛИ МОЖИТЕ  ТУКУ МОЖЕТЕ ...ОВА Е МАКЕДОНСКИ ПАРЛАМЕНТ ,НЕ СЕЉАЧКИ

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 14:29

ИЛИЕВСКИ НЕ СЕ ВЕЛИ ВЕРВАТЕ  ТУКУ ВЕРУВАТЕ  ...ДА ОД ТАКВИ СЕЉАЦИ КАКО ТЕБЕ КЕ СЕ ИСЕЛУВААТ МЛАДИТЕ

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 16:58

Капетански Дневник:skull_crossbones:@blacktaurus749m
Ѕирнав нешто видеа од вчерашниот циркус у собрание. Дечки, ваква сељачка багра нема ниту на селски состанок во Дебрца, во селото на татко ми и дедо ми. Таму кога се одржува собир за важни ствари се собираат еснаф луѓе и домаќини. Дали сте свесни што гласаме ние воопшто?
1RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 19:19


[size=15]Seir MK

@Seir_mk[/size]

Паника во редовите на куртоните. Сега удрија и по амбасадорот Тимоние кој порача да се донесе Законот за јавно обвинителство. Миленко го навредува како „џуџето“, а за Инфомакс е „Каменот од блиску доаѓа“. #НемаАмнестијаНемаМир
СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО EQ1Oe0GWAAEWL4F?format=jpg&name=900x900

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 19:20

ova kako se vikashe :SAM SEBE GO UBIJAL....i go molam Stevanangija od dpmne da go objasni ova i da mu se izvini na Timonie isto i toj so spleskaniot nos neznam kako mu beshe imeto (go najdov Trajcho Dimkov) ,prv pochna da SPINUVA deka go navredile Timonie a toa beshe mnogu ochigledna laga ,site slushnaa

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Нед Фед 16 2020, 14:18

lele se ubiv od smeenje ...ovie nikako da se raspushtat .....sega vo 15 i 30 ke ima prodolzenie na 131 sednica ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by defo Нед Фед 16 2020, 15:07

како е ситуација го изгласаа новиот закон за ЈО.

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3317
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Нед Фед 16 2020, 15:44

da go izglasaa od vtora ...prvoto glasanje go ponishti Talat zashto nekoi glasovi nebile evidentirani ....sega ima pauza ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Нед Фед 16 2020, 16:28

poleka se gleda krajot na ova sobranie

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Нед Фед 16 2020, 16:32

vo momentov zboruva nesudeniot GLUMEC inaku "profesor " po profesija ....lele luge ke se ispovratam ....zarem nekoj ke glasa pak za ovie maloumnici ....ne ne mu go znam imenceto ....inaku ke go opisham ima ochila ,se dere ,glumi dodeka se obraka od govornica i ima  DOLGA KOSA iako e mashko i plus pretstavnik na narodot .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by osa Нед Фед 16 2020, 16:46

go najdov "glumecot " ...se vikal Krsto Jovanovski....vauuuu seljak i toa epten ....se dere ,mafta ,glumi ,navreduva ....mnogu odvratno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16279
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by OPOZICIONER Пон Фед 17 2020, 18:57

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 943
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by OPOZICIONER Вто Фед 18 2020, 20:06

Ajdeee.

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Img_2073
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 943
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО Empty Re: СОБРАНИСКА СЕДНИЦА ЗА ЈАВНО ОБВИНИТЕЛСТВО

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот