Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НА 65 ГОДИНИ ДОБИ КЕРКА ....

Go down

НА 65 ГОДИНИ ДОБИ КЕРКА .... Empty НА 65 ГОДИНИ ДОБИ КЕРКА ....

Пишување by osa Нед Фед 16 2020, 14:22

На 65 години Аки Ракимовски доби ќерка
[size=10]Facebook
27TwitterViberMessenger

НА 65 ГОДИНИ ДОБИ КЕРКА .... Akirakimovski
Аки Ракимовски доби ќерка со 48-годишната Словенка Барбара Васел.
Аки и Барбара на ќеркичката и дале име Антонија. Барбара е медицински техничар. Аки досега има две деца од два брака.
65-годишниот пејач на „Парни ваљак“ пред неколку месеци имаше медицински проблеми и полесен срцев удар.[/size]

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16415
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НА 65 ГОДИНИ ДОБИ КЕРКА .... Empty Re: НА 65 ГОДИНИ ДОБИ КЕРКА ....

Пишување by osa Нед Фед 16 2020, 14:23

ete chovekot znael da si se vljubi vo  mlada medicinska sestra i da mu rodi kerkichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16415
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот