Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ

Go down

СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ Empty СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ

Пишување by osa Пон Мар 23 2020, 23:08

не  ми се верува дека се што написха грујо на фб  мицкоски го прочита како мерки од дпмне ....па навистина мисли дека сме глупи и не знаеме дека се тоа му напиша шефот ...прочитајте го јавното обракање и ке се уверите ...за овие економски тимови ни зборува жмицко две недели .....срамота .....дава јавна изјава на тв каде вели не ги пуштаат тие што се од дпмне доктори да работат со пациентите ги дискриминирале ...на ова водителката му вели ама господине ова е сериозно обвинување...тој мртов ладен и одговара тоа е вистината затоа ние јавно бараме да дозволат да работат и нашите доктори... .значи човеков забега навистина

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ Empty Re: СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ

Пишување by osa Пон Мар 23 2020, 23:42

chitam na time .mk  vest deka sovetnicite od dpmne od opshtina butel ke gi donirale svoite paushali vo borba za korona virusot ....i poshto ova e edna od merkite na sdsm za i okolu krizata vikam aj da prochitam ,i toa vo vesnikot KURIR ,shtrakam i mi iskacha stranata ne e pronajdena ...abe umrev od smeenje....tolku li se glupi ? demek nikoj nema da proveri ? a bogami i ako se donese uredba so vaznost za zakon koj gi prashuva dali gi davaat ili ne paushalite ...bruki i ova go objavil idniot pratenik ....i vakov vo sobranie ...za vakov ke glasate ....ubavo rekle denot  po utroto se poznava

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ Empty Re: СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ

Пишување by osa Пон Мар 23 2020, 23:56

V@virtuevigilante37m
.@zbiramfoto шири одвратна лага.
Заболените биле во самоизолација од моментот кога се вратиле од странство и не оствариле директен контакт со никој од нивното семејство и воопшто од нивната околина.
Што се’ нема да направат вмороните за пусти политички поени. https://t.co/GemNNG4BQH

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ Empty Re: СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ

Пишување by osa Вто Мар 24 2020, 00:48


[size=15]Зимзелено Дрво

СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ 1f332@NemaPariNemaMir[/size]
[size=23]Словенија ја намали цената на струјата за 30%.
Спавате ли мирно ЕВН, ЕЛЕМ, МЕПСО И Регулаторни комисии?

12:28 PM · Mar 23, 2020·Twitter for Android[/size]

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ Empty Re: СДСМ ЗАЕВ И КРИЗНИТЕ МЕРКИ НАСПРОТИ МЕРКИТЕ ОД ДПМНЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот