Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СЛЕДЕН ПАКЕТ МЕРКИ ОД ВЛАДАТА

Go down

СЛЕДЕН ПАКЕТ МЕРКИ ОД ВЛАДАТА  Empty СЛЕДЕН ПАКЕТ МЕРКИ ОД ВЛАДАТА

Пишување by osa Саб Aвг 08 2020, 12:08

Nina Angelovska НА РЕД Е СЛЕДНИОТ ПАКЕТ НА МЕРКИ КОИ ГИ ОПФАЌААТ И ПАСИВНИТЕ БАРАТЕЛИ НА РАБОТА И ПЕНЗИОНЕРИТЕ СО НИСКИ ПЕНЗИИ ПОД 15 000 НАРОДОТ ЧЕКА А ВИЕ ШТО ПОБРГУ ДА ГО ИСПОЛНИТЕ ВЕТЕНОТО ОВА СО ПОМОШТА Е ДОСЕГА НЕВИДЕНО ВО ДРЖАВАВА НО СО МИНИСТЕР КОЈ Е И ИНОВАТОР ВОЕДНО ЈАС СУМ СИГУРЕН ДЕКА ВО ИДНИНА ЌЕ РАСТЕ ПРОЦЕНТОТ НА ЕКОНОМСКИОТ РАСТ И ПРОЦЕНТОТ НА ННЕВРАБОТЕНОСТА ЌЕ БИДЕ ЕДНОЦИФРЕН ВИЕ И ВАШИОТ ТИМ МЛАДИ И СТАРИ ПОВРЗАНИ МЛАДОСТА ИСКУСТВОТО И ИНОВАТИВНОСТА ВО ЕДНО МОЖЕТЕ ВЕТИВТЕ И ЌЕ ГО ПОСТИГНЕТЕ ТОА БРАВО ЗА ДОСЕГА СРАБОТЕНОТО !!!


OVA GO NAPISHAA NA FB ZADOVOLNITE OD VLADATA

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот