Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bravo Bobi

2 posters

Go down

Bravo Bobi Empty Bravo Bobi

Пишување by Bosonoga Нед Мар 29 2020, 23:47

Ajde crepovi, SDSM se otkaza od parite, vie sto cekate?

Bravo Bobi Img_2066Bravo Bobi Img_2067Bravo Bobi Img_2068Bravo Bobi Img_2069Bravo Bobi Img_2070
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Bravo Bobi Empty Re: Bravo Bobi

Пишување by трендафил Пон Мар 30 2020, 16:51

ВМРО на ваков начин, со усмена изјава се откажа уште пред една недела.

https://kurir.mk/makedonija/vesti/stoilkovski-vmro-dpmne-javno-se-otkaza-od-budzetsko-finansiranje-ushte-pred-edna-nedela-ama-na-sdsm-ne-mu-se-slusha/

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот