Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Небањати лажливци

+10
Zhane
Nebula
TRAJCHE
Bosonoga
OPOZICIONER
alienmk
Luxor
трендафил
SHARENI
PRVOBOREC
14 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by OPOZICIONER Саб Jул 11 2020, 17:34

Небањати лажливци - Page 2 Img_2207
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by SHARENI Пон Jул 13 2020, 16:19

Sakaat so nasilstvo i krsenje zakoni da pobedat.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2248
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Luxor Пет Jул 24 2020, 18:11

Е ваква ќе беше правдата на дпне ако дојдеа на власт.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2414
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Zhane Пет Jул 24 2020, 18:43

Sramota.

Zhane

Број на мислења : 177
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Сре Aвг 12 2020, 13:11

Овој небањат лажливец нашол да лаже кој ја покрал државата.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2622Небањати лажливци - Page 2 Img_2623
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by SHARENI Сре Aвг 12 2020, 18:48

Nova razotkriena laga na dpmne.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2261Небањати лажливци - Page 2 Img_2262
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by SHARENI Чет Aвг 13 2020, 17:29

Kakvi lazlivi licemeri.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2263Небањати лажливци - Page 2 Img_2264Небањати лажливци - Page 2 Eftw7_10
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by трендафил Нед Aвг 16 2020, 20:55

И Зоран Заев доби мандат со необезбедени 61 пратеник. Ако направи мнозинство ќе го направи со ДУИ, кое нели ќе го праќаше во опозиција. Ќе видиме, но ништо чудно да прифати и премиер Албанец, ако тврдеше дека нема да го направи тоа. Да не зборам за тоа дека дише и покрај тоа што бесрамно ЛАЖЕШЕ дека додека дише нема да се менува Уставот поради промена на името на Македонија.
Дали добро разбрав дека ова што си го напишал е за да ни кажеш дека Заев е ист како Груевски според тебе при обидот за составување на влада?

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by TRAJCHE Нед Aвг 16 2020, 23:20

pa ako ima mnozinstvo od 61 pratenik za shto se togash ustavno zakonskite 20 dena po dobivanje na mandatot ...za da se slikaat ...
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Чет Aвг 20 2020, 13:31

За небањатите доблеста да го признаеш и прифатиш поразот како и да сносиш одговорност за истиот е кукавичлук. Ај добро, храброст е да го лажете народот и самите себе дека ако не се брои СДСМ вие сте победниците.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2630

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Саб Aвг 22 2020, 21:37

Добровечер небањати. Онака само наминав да ве поздравам.

Небањати лажливци - Page 2 Egc_my10

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Нед Aвг 23 2020, 20:40

PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пон Aвг 24 2020, 12:39

Пак го лажете членството небањати.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2635

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Вто Aвг 25 2020, 13:15

Поздрав небањати, уживајте во глетката.

Небањати лажливци - Page 2 Egqmla10

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Саб Aвг 29 2020, 21:12

Зошто го лажете членството небањати.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2638

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пон Aвг 31 2020, 18:57

Господинот Зоран Заев за најавите за протести на небањатите.

Небањати лажливци - Page 2 Egvqpk10
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by TRAJCHE Вто Сеп 01 2020, 16:44

Dpmne otvorile lazen profil od stabot i mislat ke najdat nekoj naiven sto ke im poveruva deka vo nivno vreme, pred samo tri i pol godini poubavo se ziveelo tuka otkolku vo SAD.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2219
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by SHARENI Сре Сеп 02 2020, 19:42

Eve uste edna laga. Sopstvenik Trifun Kostovski, generalen direktor Goran Trajkovski od dpmne, Zaev obicen pretsedatel na partija bez nikakvi ovlastuvanja, odlukata donesena od guvernerot na NB koj vrska nema so SDSM vo vreme koga bankata propaga. Ama dpmne mora da izlaze deka Zaev e kriv.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2268
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Чет Сеп 03 2020, 18:47

Добровечер небањати, само да потсетам дека сте патолошки лажливци.


Небањати лажливци - Page 2 Img_2643

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Нед Сеп 06 2020, 11:50

Нов ден, нова лага од небањатите криминалци кои си ја ишкаат мувата од капата.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2644

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Bosonoga Нед Сеп 06 2020, 14:51

Gnasni licemerni dpmnevski crepovi.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2113Небањати лажливци - Page 2 Img_2114Небањати лажливци - Page 2 Img_2115
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 981
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by zozoti Пон Сеп 07 2020, 14:35

Siromasen e zatoa sto tvojata partija za 11 godini na vlast go sogoli do koska. Da ne se slucese promena tekstilnite rabotnicki uste ke zemaa po 8 000 denari plata.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2038

zozoti

Број на мислења : 351
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Вто Сеп 08 2020, 19:21

Ќе останат само неколкуте небањати кои требаше да ги вработат во администрација кога Жмицко ќе формираше влада оти нели небањатите го овластија.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2647

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Сре Сеп 09 2020, 13:01

Кај сте бе рекетари небањати што обвинувате други за вашите криминали.

Небањати лажливци - Page 2 Img_2648

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Сре Сеп 09 2020, 21:20

А бе небањати, што толку им се дереше Жмицко на тие стотината јадници собрани околу него на улица, што толку му згрешиле. И зошто куртоните од небањатата република измиксале видео со триесетина исти луѓе на него прикажани три четири пати и пишале илјадници. Каква беда небањата.

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 2 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот