Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Небањати лажливци

+10
Zhane
Nebula
TRAJCHE
Bosonoga
OPOZICIONER
alienmk
Luxor
трендафил
SHARENI
PRVOBOREC
14 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Небањати лажливци Empty Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Вто Јун 30 2020, 15:57

Ахахахаааа мочковците од република небањата. Можете само да го дувате гнаси.

Небањати лажливци Img_2560Небањати лажливци Img_2561Небањати лажливци Ebw0ag10
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by SHARENI Вто Јун 30 2020, 16:41

Dpneovcite sakaat nivnite kriminali i mitoto sto tie go zemale da mu go pripisat na Zaev.
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Вто Јун 30 2020, 19:38

КУРирите од КУРтонскиот небањат портал во обид да излажат ама нели лоша координација небањатиот Фрфље им го напика до даска.

Небањати лажливци Img_2564

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by трендафил Вто Јун 30 2020, 21:00

Во случајот со изјавата на Дака Рашковски е клучниот факт дека тоа што сега го зборува нема врска со вистината. Рашковски не беше дел од владата во никаков облик во времето на Груевски. Ниту тогаш имаше референдум.
Во врска со изјавата на Заев во ТВ дуелот, пред дуелот има изјава од Мицковски дека дел од кандидатите за пратеници од листата на СДСМ веќе се нуделе да дадат поддршка на ВМРО.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Luxor Вто Јун 30 2020, 21:11

PRVOBOREC напиша:КУРирите од КУРтонскиот небањат портал во обид да излажат ама нели лоша координација небањатиот Фрфље им го напика до даска.

Небањати лажливци Img_2564

Ц ц ц, ова само покажува дека паниката кај дпне се зголемува со приближувањето на изборите.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty ..

Пишување by трендафил Вто Јун 30 2020, 21:14

Од каде па Заев смета дека ВМРО ќе добие 48 пратеници, па ќе му фалат 13 пратеници до 61. И нели пратениците се претставници на народот, а не стока за продавање во рацете на лидерот.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Сре Jул 01 2020, 13:38

Фрфљо Суетичи Испрдочи стана славен. Можеби и повеќе отколку што мислеше и сакаше.


Небањати лажливци Img_2565Небањати лажливци Img_2566
Небањати лажливци Img_2567
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by alienmk Сре Jул 01 2020, 19:10

Imas vlada od 20 clenovi, imas 10 ministri i 10 ministerki, e pa spored baba Goga 40% od ministerkite ke bidat zeni.

Небањати лажливци Img_2026

alienmk

Број на мислења : 378
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by OPOZICIONER Сре Jул 01 2020, 21:52

Stom zine izlaze.

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Bosonoga Пет Jул 03 2020, 12:54

Crepovi be mrdnati.

Небањати лажливци Img_2094
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 981
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Luxor Пет Jул 03 2020, 15:11

За Боки 13 не е изненадување ама Дуковски конечно го достигна дното. И сега треба да веруваме дека поднесувањето кривични за кои да имаше докази ќе ги објавеше за да не го осудат не е одработување за дпне во надеж дека ќе победат и ќе го ослободат.

Небањати лажливци Ecagva10Небањати лажливци Ecagvz10
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by TRAJCHE Пет Jул 03 2020, 17:24

Небањати лажливци Img_2189
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Nebula Пет Jул 03 2020, 18:06

Ne mi e jasno, zosto kazuvaat krupni lagi koi sekako ke gi voznemirat graganite i koi novinarite sigurno ke gi proverat a koi vprocem se lesno dokazlivi. Blesava rabota.


Nebula

Број на мислења : 951
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пет Jул 03 2020, 18:55

Затоа што освен да лажет друго и не можат.

Небањати лажливци Img_2575

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Luxor Пет Jул 03 2020, 20:08

Небањати лажливци Img_2395
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пет Jул 03 2020, 21:29

Мишела ли беше Рашела ли беше.


_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Zhane Саб Jул 04 2020, 13:27

Pak go fatile.


Zhane

Број на мислења : 177
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by OPOZICIONER Саб Jул 04 2020, 15:52

Ke se izvini li Nikolovski sto gi lazese rabotnicite i im predizvikuvase stresovi deka ke ostanat bez rabota i egzistencija.

Небањати лажливци Ecfzxp10
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by OPOZICIONER Вто Jул 07 2020, 14:02

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Сре Jул 08 2020, 14:18

Небањат лажливец.


Небањати лажливци Img_2580Небањати лажливци Img_2581Небањати лажливци Img_2582

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Чет Jул 09 2020, 17:42

А лажат небањатите ќе качувале плати и пензии.

Небањати лажливци Img_2584

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by OPOZICIONER Пет Jул 10 2020, 11:12

Eve kakva pravda vi sprema dpmne ako dojdat na vlast.
Небањати лажливци Img_2203
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by defo Пет Jул 10 2020, 16:11

Мала дигресија, која е комората, онаа на битангата Азески или онаа на ороспиичено Даниела????

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3473
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пет Jул 10 2020, 16:48

Стопанска комора, значи Бранко.

Небањати лажливци Img_2588

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by SHARENI Саб Jул 11 2020, 11:47

I ke treba da dokazuvate, nadezta deka ke pobedite i nikoj ne vi moze nisto vi e neosnovana.

Небањати лажливци Img_2246

https://a1on.mk/video/video-so-evropski-pari-si-prvale-partiski-sobir-vmro-dpmne-negira-no-kje-dokazhele-posle-izbori/
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот