Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Небањати лажливци

+10
Zhane
Nebula
TRAJCHE
Bosonoga
OPOZICIONER
alienmk
Luxor
трендафил
SHARENI
PRVOBOREC
14 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Небањати лажливци - Page 4 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Сре Окт 14 2020, 11:53

Уште една лага од небањатите. Ја смислија во шампитата изградена со украдени пари, Жмицко ја излаја на телевизија и сега небањатите медиумски кучиња ќе завиваат со денови лажејки ја јавноста.

Небањати лажливци - Page 4 Img_2702
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2449
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 4 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пет Окт 16 2020, 12:10

Станете небањати ете ги мигрантите што ќе ги населуваа според вашите моронски лаги.

Небањати лажливци - Page 4 Img_2707

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2449
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 4 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пет Окт 16 2020, 19:10

Поднесе оставка веднаш штом го фатија ама во недостаток на други неутронебањатиот мора да јаде бајати говна.

Небањати лажливци - Page 4 Img_2708

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2449
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 4 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Bosonoga Пет Окт 16 2020, 20:03

Crepot e dpneovski lazgo i manipulator.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 4 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Bosonoga Саб Окт 17 2020, 17:11

Crepovite sekogas preuvelicuvaat duplo, znaci siromasni se 225 iljadi. Bravo gospodine Zaev ste ja namalile siromastijata za poveke od 50%.

Небањати лажливци - Page 4 Img_2123

Небањати лажливци - Page 4 Img_2124
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 4 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by OPOZICIONER Пон Окт 19 2020, 23:31

Se zali na vladata za cist vozduh a uporno zagaduva, licemer.

Небањати лажливци - Page 4 Img_2244Небањати лажливци - Page 4 Img_2245
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 4 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Nebula Вто Окт 20 2020, 16:52

A sto treba da dodeluva pari spored toa koj kade raboti i da go zanemari kvalitetot na programite? Ili vo toa uciliste nema nitu eden ucitel od vmro. Ubavo kazi si pravis problem od nesto sto ne e i manipuliras implicirajki zloupotreba sto ne postoi inaku ke go kritikuvase proektot za koj dala pari.

Небањати лажливци - Page 4 Img_2110

Nebula

Број на мислења : 951
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 4 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by zozoti Вто Окт 20 2020, 17:04

Se mi se cini deka ne postoi proekt koj moze da bide kritikuvan. Zatoa i moraa da ja izmislat lagata deka nad 80 iljadi evra se za trening na magare. Osven toa vo sekoe uciliste rabotat clenovi i na ednite i na drugite. Ke izleze deka vsusnost na vmro im preci bilo sto koe bi doprinelo za razvoj na ucenicite i obrazovanieto.

zozoti

Број на мислења : 351
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 4 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Сре Окт 28 2020, 13:35

Ајде аирлија небањати, да ви се множат.

Небањати лажливци - Page 4 Img_2728

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2449
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 4 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот