Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Небањати лажливци

+10
Zhane
Nebula
TRAJCHE
Bosonoga
OPOZICIONER
alienmk
Luxor
трендафил
SHARENI
PRVOBOREC
14 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Сре Сеп 09 2020, 21:38

Ахахахаааа небањатите почнаа да ги бришат лажните видеа, се сетија дека секој што не е морон небањат ќе сфати дека едни и исти фаци се вртат.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2650

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Чет Сеп 10 2020, 17:13

Сензација, небањатите ќе протестирале сами против себе.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2652

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пет Сеп 11 2020, 22:12

Стварно, кој ве излажа небањати.

Опозиција каква што секоја власт може само да посака
11 септември , 2020


Драги политички противници, едно конструктивно прашање до вас:
Кој ви предложи да лепите плакат со содржина “Народ нема леб” на луксузно АUDI A8 4,2 TDI, кое чини 140.000 евра?
Како мислите со вакви лимузини да му докажете на македонскиот граѓанин дека навистина ве интересира неговата судбина и дека, цитирам, ја делите неговата мака?!?
Или, и овој со Mercedes-ов нема леб?

ФБ реакција на Андреј Жерновски за денешниот протест на ВМРО-ДПМНЕ

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Саб Сеп 12 2020, 15:34

Постојат сериозни сомневања дека небањатите од позиција на криминалци алчни за власт го лажат македонскиот народ во времетраење од триесет години.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2656

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by SHARENI Нед Сеп 13 2020, 19:43

Ne e svesen Micko kolku e ova tocno, zatoa sto ne gi zaboravaat 11 godini kriminalno i uzasno vladeenje na negovata partija so istite tie sto sega mu se vo rakovodstvoto makedoncite mu dadoa uste eden mandat na gospodinot Zaev.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2274
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пон Сеп 14 2020, 12:44

Ајдеее мрднатите небањати мислат дека уште се на власт па ќе протестираат сами против себе по којзнае кој пат.Небањати лажливци - Page 3 Img_2664
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пон Сеп 14 2020, 21:16

Што тоа мочковци небањати "сече" ЕВН и зошто треба да плаќа штета заради редовното одржување на мрежата за непречено снабдување на граѓаните со електрична енергија? Говна мизерни што од зафати во корист на граѓаните сакате да направите сензација од типот "во државата владее беззаконие, власта е крива".

Небањати лажливци - Page 3 Img_2665

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Вто Сеп 15 2020, 20:09

Небањати, со триста морони кои не ги почитуваат мерките против пандемијата ли ќе го браните Гоце, кого патем никој освен вас не го загрозува. Штом и со оваа лага не собравте барем илјада луѓе време е да се самораспуштите.

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Вто Сеп 15 2020, 21:59

Ало небањати, со оваа ли шака јада Гоце ќе го браните и Солун освојувате? Абе бегајте самораспуштајте се будали едни. Ни другар ви Апашиев што го буставте и влада ќе правевте со него не ви дојде на протестот. А и зошто да дојде, со лажен патриотизам ви лапна два пратеника и сега ве моча од високо. А и претседателот на патриотскиот институт го погодивте, мора да чита од ливче оти меморијата му е помала од онаа на златните рипки.Небањати лажливци - Page 3 Eh-ght10

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Сре Сеп 16 2020, 12:05

Е овој шмокљо ви лапна 27 000 гласови небањати. Ајде соберете се сите вие неспособњаковичи и колективно самораспуштете се.

Небањати лажливци - Page 3 Eibv9w10

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Чет Сеп 17 2020, 19:30

Им гори под нозе на Жмицко и пајташите.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2666Небањати лажливци - Page 3 Eihr4l10Небањати лажливци - Page 3 Eihr4a10

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Dino Пет Сеп 18 2020, 14:20

Koja zelba ke im ja ispolni vmro na sdsm za ova?

Небањати лажливци - Page 3 Img_2089

Dino

Број на мислења : 635
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Саб Сеп 19 2020, 11:36

Видовитиот Жмицко потврди, правдата доаѓа по небањатите мафијаши.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2670

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пон Сеп 21 2020, 11:50

Кај се говната небањати што ширеа лажни вести дека власта намерно го пуштила да избега.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2671

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by трендафил Пон Сеп 21 2020, 15:34

Сакаш ли да кажеш дека освен позитивните на корона се случило и нешто друго позитивно во Македонија.
Дали е точна веста дека БЕСА ја напушти коалицијата „Можеме“. Ќе ја поддржува владата но како самостојна партија. Значи ли тоа дека најголема коалиција во Собранието е „Обнова на Македонија“?

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пон Сеп 21 2020, 16:18

СЕНАЗАЦИОНАЛНО, МЕГА БОМБА ОД ПАРЛАМЕНТОТ: небањатата ОПОЗИЦИЈА има најголема пратеничка група. Каков неверојатен УСПЕХ на небањатите.

Ахахахахаааааааа.
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Сре Сеп 23 2020, 13:41

Џабе козметиката, се истите криминални фаци ги вртат.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2672

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Чет Сеп 24 2020, 13:33

Море морони небањати кого лажете, сосе сеирџиите што ви се смееја од страна не бевте повеќе од неколку стотини небањати идиоти.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2673

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Нед Сеп 27 2020, 19:34

Небањатиов ќе пцовиса од мака што не може да ги украде тие пари туку ќе завршат во стопанството и кај граѓаните.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2674

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by TRAJCHE Пон Сеп 28 2020, 11:05

Naj odvratnata laga smislena dosega. Takvi odvratni gnasi tvrdat deka se makedonci i patrioti a seat panika i omraza megu makedoncite.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2233

Eve od vcera samo, kako pocinatite se pacienti od nad seeset godini, eden nad osumdeset, site pocinati vo bolnicki uslovi ako odvratnite profitercinja od dpmne zboruvaat vistina.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2234

https://360stepeni.mk/niz-kovid-tsentrite-vo-zemjava-se-hospitalizirani-334-patsient/
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Пет Окт 02 2020, 21:36

Небањати, спремивте ли оправдување за поразот што ве чека во Штип.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2681

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Саб Окт 03 2020, 10:13

Уште една лоша вест за вас небањати, една од многуте што следат.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2683

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Dino Саб Окт 03 2020, 11:53

Za nikoj toa ne e losa vest, arno ke bide da se ostvari.

Dino

Број на мислења : 635
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Albatros Саб Окт 03 2020, 12:29

Se soglasuvam, MPC e del od makedonskiot nacionalen identitet i nejzinoto priznavanje samo ke go zacvrsti istiot.

Albatros

Број на мислења : 822
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by PRVOBOREC Вто Окт 06 2020, 18:02

Лоши вести за вас небањати. Ќе следуваат уште, останете вклучени.

Небањати лажливци - Page 3 Img_2693

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањати лажливци - Page 3 Empty Re: Небањати лажливци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот