Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ...

Go down

ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ... Empty ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ...

Пишување by osa Вто Jул 14 2020, 23:37

Charisma on Command објави ново видео со совети за личен развој.

Овојпат авторот на овој YouTube канал зборува за промена на навиките и усвојување на навики кои ќе ви го сменат животот, како идентификување на нештата кои ве вознемируваат или нервираат или да почнете да викате „морам“ наместо „треба“.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ... Empty Re: ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ...

Пишување by osa Вто Jул 14 2020, 23:39

ooo od koga ova go propagiram ...dene go prezentira kajgana ....ova e tolku staro ..kolku shto e TOCHNO

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ... Empty Re: ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ...

Пишување by osa Вто Jул 14 2020, 23:40

EVE GO VIDEOTO

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ... Empty Re: ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ...

Пишување by osa Вто Jул 14 2020, 23:41

alooo kajgana nash jazik e Makedonskiot ...ili prevod ili ne objavuvaj ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ... Empty Re: ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ...

Пишување by osa Саб Aвг 01 2020, 13:34


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16413
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ... Empty Re: ШТО ТРЕБА ДА СМЕНИТЕ ...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот