Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што се дешава со опозицијата?

+2
osa
Stavro
6 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Што се дешава со опозицијата? - Page 2 Empty Re: Што се дешава со опозицијата?

Пишување by Kezhman velichanstveni Сре Јан 14 2015, 21:59

Фири напиша:Кои се тие "други" форуми бе? Оваj на кинг нe го сметам за форум, педерот модератор на аllo.bg исто. Само мир и дружба со малце котек се разбира. Можиш ли малце да смениш тие бои ова бело ке ми извади очите?

Kaj si be Firi.Kamo pozdrav za mene ?

_________________
Nema predavanje,nema oprostuvanje,nema zaboravanje.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Број на мислења : 120
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Што се дешава со опозицијата? - Page 2 Empty Re: Што се дешава со опозицијата?

Пишување by Kezhman velichanstveni Сре Јан 14 2015, 22:08

Treba da se zapamtat site golemi firmi vo Makedonija,bilo privatni,bilo drzhavni koi vo vremeto na ovaa vlada zaboravija da se reklamiraat vo opozicionite glasila.
I ne e losho ova javno da im se kazhe bez spomnuvanje iminja.
Pa oni neka se cheshlaat koi se.

_________________
Nema predavanje,nema oprostuvanje,nema zaboravanje.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Број на мислења : 120
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Што се дешава со опозицијата? - Page 2 Empty Re: Што се дешава со опозицијата?

Пишување by трендафил Вто Мај 24 2016, 19:41

Фирмите се рекламираат на медиумите штоимаат повеќе гледачи, слушатели, читатели... Не ги интересира политиката. Тоа што Телма телевизија е повеќекратно помалку гледана од Сител, на пример, покажува и какво мислење имаат гледачите за политиката на партиите што се поддржани од одреден медиум. Таква е поддршката и на гласањето. Па изгледа се додека телма не стане најгледана телевизија СДСМ ќе бега од избори.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11011
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Што се дешава со опозицијата? - Page 2 Empty Re: Што се дешава со опозицијата?

Пишување by Гостин Пет Мај 27 2016, 10:25

Te izlazhale vo shtab Trendafile...Shitel go gledaat samo zombiranite papagali koi vo deneshno vreme mozhat da se izbrojat na prsti...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Што се дешава со опозицијата? - Page 2 Empty Re: Што се дешава со опозицијата?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот