Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НАЈЗАБАВНАТА ГРАДИНКА НА СВЕТОТ

Go down

НАЈЗАБАВНАТА ГРАДИНКА НА СВЕТОТ Empty НАЈЗАБАВНАТА ГРАДИНКА НА СВЕТОТ

Пишување by Гостин Саб Jул 04 2015, 16:13

Почнавте да верувате дека градинките навистина не можат да бидат многу забавни? Погледнете ја оваа градинка и размислете повторно! Освен што родителите сигурно немаат проблеми со утринското плачење на детето кое одбива да оди во градинка, можат да бидат и сигурни дека детето ќе добие апсолутно се што му треба.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈЗАБАВНАТА ГРАДИНКА НА СВЕТОТ Empty Re: НАЈЗАБАВНАТА ГРАДИНКА НА СВЕТОТ

Пишување by osa Саб Jул 04 2015, 20:55

mnogu bi sakala da znam kolku deca kolku vraboteni gi chuvaat ...kaj nas 40 deca chuvaat dve vraboteni i toa edna nautro ,drugata popladne .a zaesdno se samo eden ipol chas za vreme na ruchekot ...so vakva "aktivnost " treba mnogu vraboteni da se grizat za malku deca ,za da bidat bezbedni decata i da ne se sluchat nesrekni povredi ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

НАЈЗАБАВНАТА ГРАДИНКА НА СВЕТОТ Empty Re: НАЈЗАБАВНАТА ГРАДИНКА НА СВЕТОТ

Пишување by Гостин Нед Jул 05 2015, 09:44

Штом градинката е полна, јасно е дека се задоволни и децата и родителите. А веројатно и вработените колку и да се.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈЗАБАВНАТА ГРАДИНКА НА СВЕТОТ Empty Re: НАЈЗАБАВНАТА ГРАДИНКА НА СВЕТОТ

Пишување by Гостин Сре Дек 02 2015, 17:12

Imame nie i pouspeshni gradinki...Pod vlasta na pastirot i dpmne-ofcite...Ostvaruvame...

Лидион и Лир незабележано излегле од градинка во Чаир и се изгубиле

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

НАЈЗАБАВНАТА ГРАДИНКА НА СВЕТОТ Empty Re: НАЈЗАБАВНАТА ГРАДИНКА НА СВЕТОТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот