Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Светот во една слика

2 posters

Go down

Светот во една слика Empty Светот во една слика

Пишување by defo Пон Jул 25 2016, 20:37

Светот во една слика CoMqLSXW8AATWJm

Сликава ја најдов на твитер, мислам дека заслужува посебна тема, потик за дискусија....па пуцајте........
defo
defo

Број на мислења : 3303
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Светот во една слика Empty Re: Светот во една слика

Пишување by reiter Вто Jул 26 2016, 22:17


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Светот во една слика Empty Re: Светот во една слика

Пишување by defo Чет Jул 28 2016, 08:10

Хм, интересно...Не сум многу фанатик на тероии на заговор, ама не сум ни 100% сигурен дека сме сами......уствари на оваа тема, уствари јас мислам дека незнаеме што бараме. Што да очекуваме, филмовите се едно реалноста може да е друга.

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3303
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Светот во една слика Empty Re: Светот во една слика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот